0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

VEĽTRH A KONFERENCIA BTC PRAGUE: Najväčší a najvýznamnejší Bitcoinový event v histórii Európy

Od 8. do 10. júna 2023 sa Praha, stane centrom Bitcoinového sveta, keď bude hostiť najvýznamnejší Bitcoinový event v histórii Európy - Veľtrh a konferenciu BTC Prague. Tento veľtrh a konferencia sa zameriavajú na Bitcoinové vzdelávanie, onboarding a adopciu. Študenti majú vstup ZDARMA!

Čo očakávať

Akcia sa môže pochváliť prítomnosťou viac ako 100 vybraných svetových rečníkov na štyroch pódiách, viac ako 100 BTC firiem a open-source projektov na veľtrhu, a očakáva sa, že priláka viac ako 10,000 návštevníkov z celej Európy a sveta.

Medzi významných rečníkov patrí Michael Saylor, výkonný predseda spoločnosti MicroStrategy, Adam Back, spoluzakladateľ a CEO Blockstream, Pavel Moravec, spoluzakladateľ Braiins, Saifedean Ammous, Bitcoinový autor a ekonóm, a mnoho ďalších.

btc praha speakery

Vstupenky

Aktuálna vlna vstupeniek je k dispozícii za zvýhodnenú cenu do 3. júna 2023 alebo do vypredania. Vstupenky sú dostupné v niekoľkých variantoch, vrátane vstupenky "Pre zvedavých", "Pre každého", "Pre pokročilých" a "VIP Pass". Všetky vstupenky zahŕňajú prístup k rôznym aktivitám, vrátane výstav, konferencií, panelov s rečníkmi a mnoho ďalšieho. Pri platbe bitcoinom je poskytnutá zľava 5 %. Študenti majú vstup ZDARMA!

Miesto konania

BTC Prague sa uskutoční na výstavišti VA EXPO Praha Letňany, ktoré je ľahko dostupné s veľkou kapacitou parkovania a je situované blízko letiska. Konferencia bude v angličtine, zatiaľ čo časť EXPO bude prevažne v češtine.

Kontakt a ďalšie informácie

Ak máte záujem o ďalšie informácie alebo chcete zakúpiť vstupenky, navštívte oficiálnu stránku akcie alebo kontaktujte organizátorov na hello@btcprague.com.

Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou tejto historické Bitcoinovej udalosti!

DISCLAIMER:
Tento článok ma edukačné účely a všetky informácie v ňom majú slúžiť len ako študijné materiály. Neposkytujeme žiadnu z hlavných či vedľajších investičných služieb ani investičné poradenstvo.

Zdroje: btcprague.com/cs/

Mohlo by ťa zaujímať

cart