Kurzy

Technická analýza

Kurz Technická analýza ponúka podrobný pohľad na základy čítania a interpretácie grafov s cieľom pomôcť účastníkom získavať prehľad o trhových trendoch a správnom načasovaní obchodov. Počas kurzu sa naučíte identifikovať kľúčové vzory, sledovať dôležité indikátory a efektívne analyzovať trhové pohyby, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutia v oblasti investícií a obchodovania.

27 kapitol – 03:50:00
279€ 189€

Psychológia

Kurz Psychológia odhaľuje kľúčový aspekt obchodovania, ktorým je vplyv mysle na úspech traderov. Odborníci v oblasti tradingu tvrdia, že až 80% úspechu závisí od správneho nastavenia psychickej roviny. V rámci tohto kurzu preniknete do hlbín „tajomnej komnaty“ obchodovania a spoznáte metódy a techniky na zvládnutie emočnej stránky tradingu.

13 kapitol – 01:54:00
149 € 79€

Money management + sentimentálna analýza

Kurz Money Management a Sentimentálna sa sústreďuje na dve nevyhnutné zložky úspešného obchodovania v nestabilnom svete kryptomien. Money management predstavuje zásadnú súčasť tradingu, ktorá pomáha obchodníkom efektívne spravovať svoje kapitálové zdroje a minimalizovať riziká. V rámci kurzu sa naučíte základné princípy a strategie správy financií, ktoré by mal ovládať každý trader.

Okrem toho sa kurz venuje sentimentálnej analýze, čo je metóda hodnotenia nálad a emócií trhu s cieľom predpovedať jeho budúce pohyby.

9 kapitol – 02:15:08
89€ 29€

Harmonické patterny

Kurz Harmonické Patterny poskytuje hĺbkový pohľad na využitie týchto populárnych nástrojov obchodovania, ktoré vychádzajú z kombinácie Fibonacciho retracementov a extenzií. Tieto harmonické patterny umožňujú traderom identifikovať potenciálne bod obratu na trhu a efektívne predpovedať budúce pohyby cien.

6 kapitol – 02:49:38
89 € 39€

Elliotove vlny

Kurz Elliotove Vlny ponúka podrobný pohľad na túto osvedčenú a časom overenú teóriu, ktorá je v oblasti obchodovania uznávaná už takmer 100 rokov. Napriek svojmu veku táto revolučná metóda stále poskytuje výnimočné výsledky a základ pre účinné obchodné stratégie.

10 kapitol – 04:51:17
119€  69€

Full pack

V rámci tohto jedinečného balíka získate prístup ku všetkým dostupným kurzom, ktoré pokrývajú širokú škálu tém od technickej analýzy, psychológie v tradingu a money managementu až po pokročilé metódy ako harmonické patterny a Elliotove vlny. Tento balík vám umožní získavať komplexné vedomosti a zručnosti potrebné na úspešné obchodovanie na finančných trhoch a dosiahnutie výnimočných výsledkov.

96 kapitol – 20:13:00
725€ 299€