0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Copytrading

Od 1. júna 2024 je prístup do copytradingu dočasne pozastavený z dôvodu plnej kapacity. Ak máte záujem, vyplňte formulár a my vás budeme informovať e-mailom, keď bude copytrading opäť otvorený.

Ako funguje COPY-TRADING?
Predstavte si to ako svojho osobného obchodného parťáka, ktorý za vás robí ťažkú prácu. My budeme vašimi očami na trhu, kde budem loviť tie najlepšie príležitosti. A nie len tak hocijaké, ale špecializujeme sa na krypto copytrading, kde mixujeme špekulácie, strednodobé obchody a sem-tam niečo z tých menších coinov.

Aktuálne ponúkame 2 možnosti COPY-TRADINGu :

  1. SPOT trh - obchody Ing. Jakuba Kraľovanského
  2. FUTURES trh - ALGO obchodovanie BOTa externej firmy

Všetky obchody, ktoré na svojom účte otvoríme MY, tak burza otvorí aj VÁM.

Táto možnosť je ideálna pre ľudí, ktorý nemajú čas sedieť za grafom. Majú svoje zamestnanie / podnikanie a svoje koníčky. Rovnako je to ideálne ako ,,diverzifikácia" portfólia.

Základná charakteristika :

  1. Minimálny vklad 1000 USDT.
  2. Kedykoľvek môžeš začať.
  3. Kedykoľvek môžeš skončiť.
  4. 100% transparentnosť - vidíš obchody v reálnom čase.
  5. 100% prostriedkov máš na svojom účte na svoje meno.
  6. 100% férovosť /účtujeme si len poplatky zo zisku/

Celý copytrading je bez poplatku. Nie je žiadny vstupný poplatok ani manažérsky poplatok ani mesačný poplatok. Poplatok sa vždy strháva len zo zisku. Ak zarábate vy, tak aj my.

Takže ak máte záujem byť súčasťou tejto jazdy a učiť sa pri tom, alebo proste len chcete, aby vaše peniaze robili peniaze v rámci krypto sveta, pridajte sa a vyplňte formulár nižšie. V správe napíšte, že máte záujem o krypto copytrading.Contact Form
cart