0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Copytrading

Ahojte, idem vám na rovinu povedať, čo je náš copytrading. Predstavte si to ako svojho osobného obchodného parťáka, ktorý za vás robí ťažkú prácu. Ja, Jakub Kraľovanský - Trader2.0, budem vašimi očami na trhu, kde budem loviť tie najlepšie príležitosti. A nie len tak hocijaké, ale špecializujeme sa na krypto copytrading, kde mixujeme špekulácie, strednodobé obchody a sem-tam niečo z tých menších coinov. A všetko to bude pekne na spotovom trhu, bez páky, takže žiadne zbytočné riskovanie.

Pre VIP členov máme špeciálnu ponuku s nižším výkonnostným poplatkom, čo je super deal. A keďže chceme, aby to bolo fér a transparentné, tak sme sa rozhodli, že kto nie je VIP, môže tiež skočiť do vlaku, ale s trochu vyšším poplatkom. Chápeme, že nie každý má čas alebo chuť sedieť nad grafmi celý deň, preto je toto super šanca ako sa pohnúť vpred bez veľkej námahy v svete kryptomien.

Aby to bolo jasné, kapacitu máme obmedzenú, takže kto prv príde, prv melie. A nechceme tu žiadne zložité vedecké výrazy – všetko bude jednoduché, priamočiare a hlavne, budem vás viesť krok za krokom. Takže ak máte záujem byť súčasťou tejto jazdy a učiť sa pri tom, alebo proste len chcete, aby vaše peniaze robili peniaze v rámci krypto sveta, pridajte sa a vyplňte formulár nižšie. V správe napíšte, že máte záujem o krypto copytrading. Poďme to spolu rozbehnúť!Contact Form
cart