0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Tím

Ing. Jakub Kraľovanský

Zakladateľ – Trader

Som srdcom projektu Trader 2.0, ktorý od svojho počiatku rastie a patrí medzi špičku kryptomenových vzdelávacích iniciatív na Slovensku. Zameriavam sa na poskytovanie cenných informácií a znalostí v oblasti kryptomien, investovania a tradingu, hlavne prostredníctvom VIP discordu a Youtube kanála.

Igor Šuppen

Ako komunitný manager Trader 2.0 komunity som zanietený pre krypto a AI. Mám skúsenosti s marketingom, kde pôsobím vyše desať rokov, a rád sa delím o poznatky, či už píšem články, odpovedám na otázky alebo pomáham s obsahom a stratégiou. Moja práca je o spojení záujmu o najnovšie technológie s praktickým prístupom k marketingu a komunikácii.

Juraj Jančovič

V projekte Trader2.0 pôsobím ako video editor veškerej video tvorby na všetkých sociálnych sieťach ako YouTube , Instagram , Tiktok. Taktiež tvorím grafické náhlady a animácie pre video tvorbu projektu Trader2.0.

Miro Gafrik

Investičný a dátový analytik, dátový vizualista, podcaster, investor do digitálnych aktív a akcií.

Roman Gyurek

Tradingu sa venujem od roku 2020 a tak isto aj crypto menám Zameriavam sa hlavne na intradaily Trading Mám v skupine svoje vlakno do ktorého pridávam moje obchody a postrehy.

Martin Voplakal

Jsem programátor pracující na mnoha projektech. Specializuji se na technickou stránku věci, která mě vždy do hloubky zajímala. Snažím se řešit problémy lidí, aby jim software a automatizacie zjednodušily práci. Každý ze všech pestrých projektů je proto mě výzvou najít to nejlepší možné řešení.

Rocket Unit

Mám za sebou přes 150 analýz. Z toho přes 80 z GameFi a metaverse oboru. Mým zaměřením je především Gala Games ekosystém. Na Discordu mě najdete v sekci GameFi.

Patrik Šenigla

Pohybujem sa v krypte od roku 2020. V tom roku som už aj začal sledovať grafy a získavať informácie o trhu. Prešiel som si rôznymi kurzami od Jakuba Kraľovanského, Ludvíka Turka a Mareka Vaňhu. Postupne som si začal tvoriť vlastnú obchodnú stratégiu, ktorú neustále vylepšujem. Pri obchodovaní využívam hlavne horizontálne leveli a likviditu.

Peter Glemba

Tradingu sa venujem od roku 2018, posledné 2 roky je to hlavne intradenný sclaping BTC, ku ktorému som pridal E-Mini S&P 500. 

Využívam štruktúru trhu, Market Profile + Orderflow so sledovaním objednávok na Tape a Bookmape. Sústredím sa na získavanie fundovaných účtov v prop firmách ako APEX alebo FTMO.

Splnené challenge:

100k Apex - https://www.glemba.com/Apex.pdf

Tomáš Kiebel

Nadšenec, edukátor a scamanalyst od roku 2017. Tvorca kanálu KryptoPlatby. V súčasnosti zameraný na privacy & lifehacking. Je tvorcom jedinej SK/CZ privátnej veksel skupiny na matrix.org zameranej na súkromie a P2P činnosti. Mimo iného pracuje aj ako ambasádor liberation.travel & partner HydraNode. Nadšenec metalovej muziky, filmových trhákov z 90tych rokov a milovník 3D printu.

Ronald Maliňák

Pracujem ako bezpečnostný technik v jednej väčšej firme. Kryptu sa venujem od roku 2019. Postupne som sa vyprofiloval viac na hodlera ako trejdera, ale nebranim sa rychlym ziskom 🙂

Daniel Dolák

V projektu Trader2.0 působím jako support ve skupinách. Vždy se vším rád pomůžu. O Krypto se zajímám od halvingu BTC v roce 2020. Od té doby mě tato technologie naprosto pohltila. Studuju VŠ (ekonomická fakulta) a jsem stále aktivním sportovcem - florbal.

Daniel

Akciový trh ma fascinoval od základnej školy. Prvá spomienka je ako sa mi kamaráti posmievali že chcem byť investor. K pasívnemu investovaniu som sa dostal v 2012 následne som chcel získať väčšie percentá(Chamtivosť) a 2014 som nechtiac vstúpil do scamu a prišiel o všetok kapitál. Pochopil som že investovanie je nebezpečné "Všetci chcú prachy" tento svet je postavený na kapitále (Kapitalizmus). V 2015 som naspäť už v aktívnom investovaní. Vstup mi zase nevyšiel a našiel som si nesprávneho mentora ktorý nakoniec zdrhol. Naučilo ma to zásadu že "Nikomu never". V roku 2017 som začal byť "Ziskový investor". Rok 2020 zásadným spôsobom prekopal moje portfólio a Vojna na Ukrajina(2022) rozšírila moje portfólio o ďalšie aktívum. Dôležitá vedomosť z toho je že "Trhy sa neustále menia" a my ako investori sa musíme meniť tiež.

V projekte Trader2.0 prispievam Technickými analýzami trhov, občasnými Fundamentálnymi analýzami a konzultáciami. Ale hlavne chcem zachytiť "Investičný príbeh" pre ďalšie generácie.

Marek Zubr

V kryptoměnách se pohybuji od roku 2019. Zažil jsem covid crash, ale i pořádný bullmarket v roce 2021. Během mého působení v kryptoměnách, díky aktivitě jsem dostal několik airdropů. Následně můj focus byl na lovení airdropů. Získal jsem výsadky od Uniswapu, Cowswapu, 1inch a mnoho menších. Mezi můj nejúspešnější patří airdrop od dYdX. Mé zkušenosti s airdropy sdílím ve skupině.

cart