0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Skončilo zlúčenie Etherea, čo nasleduje v kryptotrhu ako ďalšie?

V tomto článku si predstavíme možné nové trendy, ktoré budú poháňať kryptotrh v ére po zlúčení Etherea.

Zlúčenie Etherea

Ethereum Merge prišiel, odišiel a zanechal investorov premýšľať o tom, ako by mohol vyzerať ďalší trendový vývoj na trhu. Vzrušenie z býčieho cenového vývoja trochu držalo nádej na celom trhu. Teraz, po udalosti krypto trh sa padá, pričom cena bitcoinu sa obchoduje pod 19 000 USD a cena éteru pod 1 300 USD.

bitcoin a ethereum

Zdroj tradingview.com

Nakoniec sa objavia nové príbehy a trhové trendy a ak sú základy správne položené, obchodníci budú ďalej točiť finančné prostriedky, keď sa objavia nové príležitosti.

Poďme sa pozrieť na niekoľko potenciálnych trendov.

Vyskúšajte si členstvo na 9 dní úplne zdarma. Stačí kliknút na tento baner a vyplniť formulár

Kam pôjdu ťažiari Etherea?

Kryptomena Ethereum úspešne prešla na model proof-of-stake (PoS), čo znamená, že ťažiari ETH neťažia, ale stále majú svoj hardware. Je možné, že väčšina ťažiarov sa rozhodne ťažiť iné kryptomeny, namiesto toho aby svoje vybavenie predali.

Najväčší nárast hash rate na nové historické maximá zaznamenali: Ethereum Classic, Ravencoin, Flux, a Ergo.

etc hashrate

ETC hashrate. Zdroj: 2MinersERG 

Ceny týchto altcoinov za posledný mesiac výrazne rástli, ale väčšinu ziskov vymazali v priebehu pár dní. Počas nasledujúcich týždňov a mesiacov bude zaujímavé sledovať, ktorý coin bude pre ťažiarov najviac zaujímavý a ktorý si vyberú ako svoj nový domov.

Prečítajte si tiež: Mám vyskúšať členstvo Trader 2.0 ZDARMA? Čo ma čaká a na čo sa tešiť?

Cosmos sa stále rozširuje

Ekosystém Cosmos pokračuje v expanzii, čo priťahuje kupcov pre ATOM. Od 18. júna ATOM rastie na dnešných 15 USD. Investori považujú skoré spustenie likvidného stakingu a Cosmos Hub 2.0 ako dlhodobé býčie fatory a impulz pre rast.

atom cena

Zdroj tradingview.com

A čo Bitcoin?

Bitcoin čelí ďalšiemu týždňu „obrovských“ makro vyhlásení. Po najnovších údajoch o inflácií sa mu nepodarilo zotaviť. Býci si jednoducho robia starosti, pretože v najbližších dňoch bude FED Federálny rezervný systém rozhodovať o ďalšom zvýšení sadzieb, čo bude mať vplyv na celkový trh a teda rovnako aj na Bitcoin.

Zdroj: https://cointelegraph.com/news/what-s-next-for-bitcoin-and-the-crypto-market-now-that-the-ethereum-merge-is-over

Mohlo by ťa zaujímať

cart