Mám vyskúšať členstvo Trader 2.0 ZDARMA? Čo ma čaká a na čo sa tešiť? | Trader 2.0

Košík

Od 21.09 do 30.09 budú znova brány VIP členstva u Trader 2.0 otvorené. Oplatí sa členstvo vyskúšať? Dozviem sa niečo nové ak som už členstvo vyskúšal v minulosti? Čo ak nie som trader a neviem tradovať nájdem tu niečo nové? Tak práve na tieto otázky sa pozrieme v tomto článku.

Dve nové spolupráce!!

Počas týchto 9 dní budú oznámené dve zásadné a kľúčové spolupráce pre ďalšie fungovanie projektu. Tieto spolupráce budú dlhodobé a stabilné a pracovalo sa na nich niekoľko týždňov. Nejdem zatiaľ hovoriť o čo konkrétne pôjde, ale môžem prezradiť niekoľko detailov.

Jedna zo spoluprác sa bude týkať akcií, dividend, centrálnych bánk a všeobecne klasických trhov. Dnes je už jasne vidieť, že bitcoin často krát čaká na rozhodnutie Fedu prípadne reaguje veľmi priamo a jasne na rozhodnutie o úrokových sadzbách či prípadne na rasty a prepady S&P500. Rovnako ako Bitcoin aj kryptomeny priamo ovplyvňujú rozhodnutia centrálnych bánk ako ,,tlačenie“ nových peňazí a podobne. Bolo by preto správne mať z tohto sektoru profesionálnejšie a hlavne rýchlejšie informácie. V tomto smere sa náš tím rozrastie o niekoľko hneď špičkových odborníkov z oboru. 

Ak sa chceš zapojiť do členstva ZDARMA, tak len klikni na baner a vypíš formulár.

Členstvo TRADER a HODLER.

Veľkou novinkou je, že prvý krát v celej histórii Trader 2.0 sa členstvo rozdelí. Ak ma niekto záujem len o TRADING, tak si bude môcť kúpiť len TRADING členstvo. Keď bude mať niekto záujem len o HODL kryptomeny či akcie alebo nejaké malé fundamentálne coiny, tak si zakúpi len časť HODLER. Rovnako ak bude mať niekto záujem o komplet členstvo, tak kúpi komplet. Túto zmenu ste si už dlhšie pýtali a preto sme museli posledné týždne rozšíriť a skvalitniť tým na jednotlivých postoch aby samostatné sekcie boli ešte viac kvalitnejšie. S tým práve priamo súvisia aj nové partnerstvá, ktoré budú oznámené.

Práve týmto rozdelením si budete môcť vybrať čo vás viac zaujíma. Každý bude sledovať len to čo chce a nebude zahltený obsahov. Na poslednom komunitnom hovore sme práve riešili, že OBSAH, ktorý je v skupine, tak je ho veľa. Z toho dôvodu sme sa rozhodli pre túto zmeny. Členstvo teda bude cenovo prístupnejšie a vy môžete viac sledovať to čo vás zaujíma. 

Order Flow, market profile a ďalšie…

Posledné mesiace som ja aj druhý trader Peťo prešli jedným dôležitým školením. V podstate je tomu už 10 mesiacov čo sa učíme technike order flow, market profile a volume profile. Túto techniku som ja osobne registroval už skôr, ale vôbec som ju neovládal. Bol som názoru, že ju používajú najmä scalperi. Kombinácia týchto techník s tým čo viem mi dosť otvoria oči. Často krát som totiž v minulosti nechápal niektorým pohybom trhu a nevedel som si ich odôvodniť a v podstate žiadna z mojich stratégií ich nevedela odôvodniť. To sa ale zmenilo.

Poviem na rovinu, že stále nie som v daných technikách odborník avšak viem ich už využívať podľa svojej potreby a je to ďalší rozmer, ktorý na trhu vidím. Vidím kedy sa akumuluje a kedy sa naopak distribuuje a rovnako aj kde budú mať chuť veľkí hráči trh posunúť. Viem tak oveľa lepšie načasovať vstup a target. Asi najzásadnejšie to ovplyvnilo stoplossy, ktoré už umiestňujem úplne inak.

Samozrejmosťou sú veci na ktoré ste boli zvyknutý ako LIVE ROOMy, predikcie, longy, shorty, scalpi, ON-CHAIN analýzy, metaverse vlákno a ďalšie. 

 

 

 

Disclaimer

Exocharts analýzy, 4 traderi, LIVE ROOMY, PREDIKCIE, Longy, Shorty, scalping ale aj HODL, airdropy, cosmos ekosystém, ethereum ekosystém a veľa ďalšieho vás čaká vo FULL členstve Trader 2.0

Chcem sa stať sa členom

Tento článok patrí firme LEA SOLUTION LTD. a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Ďalšie články od autora

Jakub Kraľovanský

Jakub Kraľovanský

Trader 2.0 je môj osobný projekt a zároveň srdcová záležitosť. Po niekoľkých rokoch v kryptomenách som sa rozhodol vytvoriť si vlastnú cestu. Kryptomenám sa venujem od roku 2015 a mojou víziou je šíriť povedomie o kryptomenách medzi bežných ľudí. Trader2.0 je vzdelávací projekt, kde sa zameriavam na prvý kontakt človeka s Bitcoinom až cez návody, tipy a triky, úvod do tradingu až po pokročilé technické analýzy, money management a psychológiu tradingu. Cieľom je uľahčiť ľuďom vstup do kryptomien a napomáhať im pri ich ceste.