0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Prvý futbalový metaverse - Bude to stroj na peniaze?

Momentálne naplno prebiehajú futbalové Majstrovstvá sveta v Katare. Všetci aktuálne nasávame futbalovú atmosféru a vidíme akým fenoménom je tento šport, ale hlavne koľko peňazí sa do neho dokáže naliať.

Spojenie futbalu ako najznámejšieho a najsledovanejšie športu a metaversu vo mne vyvoláva veľké emócie. Sám som totiž veľký fanúšik tohto športu a hrávam každú jednu FIFU od roku 2004, takže viem čo sú futbalový nadšenci ochotný spraviť pre hru a aké peniaze v tomto sektore sú.

Ak chceš dostať kompletné informácie aj s krokmi čo robiť a ako sa zapojiť, tak pošli e-mail na support@trader20.sk

Najsledovanejší šport na svete

Futbal je jednoznačne najsledovanejším športom na svete a má najviac fanúšikov po svete. Napríklad také finále Majstrovstiev sveta 2018 v Rusku sledovalo naživo viac ako 1,1 miliardy svetovej populácie. Osobne si myslím, že tento rekord na týchto MS bude prekonaný. Ak sa bavíme o najväčšej športovej akcii v USA tzv. ,,Super Bowl", tak ten sleduje zhruba 0.1 miliardy svetovej populácie.

To, že vo futbale je enormne veľa peňazí snáď ani netreba hovoriť. Len Cristiano Ronaldo dostal posledné dni ponuku z ,,Arabského sveta", kde by mu garantovali príjem 200 miliónov ročne. Pred 5-timi rokmi prestupoval Neymar z Barcelony do Paríža za 220 miliónov. O zmluve K. Mbappého sa hovorí doteraz. Televízne práva, sponzori, reklami všade sa bavíme o miliónoch.

Ak chceš dostať kompletné informácie aj s krokmi čo robiť a ako sa zapojiť, tak pošli e-mail na support@trader20.sk

Futbal a metaverse?

Metaverse má veľké možnosti, ktoré aktuálne ešte nie sú moc využité. Aj čo sa týka hier, tak grafika v aktuálnom Metaverse za veľa nestojí a ak sa bavíme o hrách, tak sa väčšinou jedná o nejaké stratégie alebo fantasy hry. Čo ak by však do metaversu zavítal aj futbal?

Čo ak by si si v tomto metaverse vedel trénovať svojho hráča? Čo ak by si tam vedel prísť do obchodu Adidas a vedel si tam kúpiť štýlové kopačky formou NFT pre svojho hráča? Čo ak by si vedel hrať zápasy s kýmkoľvek po svete a zlepšovať svoj tím či hráča? Čo ak by si vedel sledovať rôzne svetové zápasy práve v tomto metaverse? Čo ak by si sa tam mohol stretnúť s rôznymi legendami ako Ronaldinho či Del Piero v tomto Metaverse?

Možnosti sú neobmedzené!

Manchester City Reimagines Football in the Metaverse - BeyondGames.biz

Príležitosť

My sme sa v rámci komunity Trader 2.0 zapojili do tohto metaversu už v lete 2022. V úplnom začiatku sme dokonca mali možnosť získať pozemky v tomto metaverse úplne zadarmo a aj sa nám to podarilo. Aktuálne tento metaverse ešte nie je dokončený, ale mal by byť hotový a spustený v roku 2023.

Prečo má obrovský potenciál?

1. Najznámejší influenceri na svete

Promovať ho budú najznámejší influenceri na svete. Ja osobne už viem pár mien, ale zatiaľ ich nemôžem povedať verejne.

2. Partneri a spoločnosti

Myslíte si, že si taký Adidas, Nike či rôzne futbalové kluby nechajú toto ujsť? Už na týchto MS sa vo veľkom využívajú NFT a rôzne kolekcie. Famozný Cristiano Ronaldo má svoju kolekciu na Binance. Myslíte si, že taký Adidas tam nebude chcieť mať svoj obchod a svoju reklamu a marketing?

3. Čo ak sa pridajú aj skutočný futbalisti?

No a v neposlednom rade to čo dodá tomuto metaversu skutočný nádych je, že ho podporia aj skutočný futbalisti. Nie len hocijaký, ale tie najznámejšie mená svetového futbalu.

Ak chceš dostať kompletné informácie aj s krokmi čo robiť a ako sa zapojiť, tak pošli e-mail na support@trader20.sk

Ako je možné, že toto všetko viem?

Daný projekt sledujem už 9 mesiacov a o futbalovom metaverse viem už od úplného začiatku. Rovnako vidím aj rôzne INSIDE tipy a to čo sa deje za oponou a preto si dovolím tvrdiť, že toto bude naozaj veľká vec. Ešte keď sa ku tomu pridá BULL market na krypte, tak to bude fakt veľké!

DISCLAIMER:
Tento článok ma edukačné účely a všetky informácie v ňom majú slúžiť len ako študijné materiály. Neposkytujeme žiadnu z hlavných či vedľajších investičných služieb ani investičné poradenstvo.

Mohlo by ťa zaujímať

cart