0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Deutsche Bank: Kryptomeny nahradia fiat do roku 2030

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]

Kryptomeny by mali do roku 2030 takmer úplne nahradiť fiat meny. To vyplýva z nového prieskumu Deutsche Bank. Tento report pod názvom „Imagine 2030“ sa zameriaval na budúcnosť a najpodstatnejšie zmeny, ktoré by sa mohli udiať do roku 2030. A pre fanúšikov kryptomenového sveta dopadla táto správa určite veľmi pozitívne.

Mainstream toho zmení veľmi veľa

Podľa jedného z hlavných analytikov a stratégov pre Deutsche Bank, Jima Reissa, bude v budúcnosti po alternatívnych menách a kryptomenách obrovský záujem. Malo by tomu byť tak kvôli tomu, že aktuálne meny (fiat) majú mať stále viac problémov, ktoré by práve tieto alternatívne meny mali vyriešiť.

Navyše by pre kryptomeny malo byť pozitívne aj to, že anonymita (najmä vo finančnom svete) bude mať čím ďalej, tým väčšiu hodnotu. Práve to by malo prilákať viac ľudí do sveta kryptomien a postupne tak nastoliť nový trend.

Aj kryptomeny však majú chyby

Hlavnou prekážkou, ktorá by zatiaľ mala brániť širšej mainstream adopcii by zatiaľ mala byť najmä legitímnosť kryptomien v očiach súdov a zákonodarcov. Akonáhle by sa však podarilo túto prekážku vyriešiť, cesta ku adopcii širokou verejnosťou by sa mala otvoriť.

Keď už by však prišlo ku adopcii do mainstreamu, Jim Reiss upozornil najmä na to, že sa bude musieť zlepšiť aj bezpečnosť a odolnosť voči útokom a hackom. Zoznam problémov by mal byť však oveľa dlhší, avšak do roku 2030 ostáva ešte istý čas. Preto je pravdepodobné, že ak by aj kryptomeny naozaj nahradili fiat meny, tak by ich ešte čakalo niekoľko výrazných zmien.

Zdroj:

https://cointelegraph.com/news/deutsche-bank-research-crypto-to-replace-fiat-currencies-by-2030

Disclaimer

Vianočná akcia! Každý kto si v rozmedzí od 1.12 - 20.12 zakúpi 3 mesačné členstvo Trader2.0 získava kurz ,,História peňazí" v hodnote 59€ úplne zdarma. Každý kto si zakúpi 6 mesačné členstvo získava kurz ,,TOP 5 stratégií na kryptomeny" v hodnote 89€ úplne zdarma.

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

???? Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart