0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Čo su a ako fungujú ,,Mince so zápalnou šnúrou?"

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Čo sú mince so zápalnou šnúrou? Ako fungujú? Kde ich obchodujeme? Mince so zápalnou šnúrou sú súčasťou nášho VIP členstva. Asi aj vy ste už na našich stránkach, alebo telegrame postrehli tento pojem. Ak doteraz nechápete čo znamená, tak v tomto článku si to vysvetlíme.

Tradičné obchodné signály?

Veľa z vás asi hneď napadne, že to budú nejaké klasické obchodné signály, ktoré ponúka XY ďalších kryptomenových skupín. Čím sú však odlišné?

Oproti bežným nákupným signálom sú odlišné v niekoľkých bodoch.  Nepáčilo sa mi, že počas bearmarketu na CŘ a SR scéne ľudia tých signálov veľa nedostávali (čo bolo logické a pochopiteľné)  a následne keď prišiel bullmarket, dostali aj 20-30 signálov v priebehu jedného dňa. Táto stratégia sa mne nepozdáva a to z dvoch dôvodov:

  • Bežný človek, ktorý je zamestnaný, nemá šancu odsledovať taký vysoký počet signálov a už vôbec nie zobchodovať ich za rovnaké ceny, ako boli zadané.
  • Za druhé je to otázka Money managementu. Nikto nikde nerieši, s akým kapitálom ľudia majú ísť do obchodov.
  • Ako tretie sa mi nepozdávali potom skreslené štatistiky, pretože keď bol bull run, tak skupiny nahádzali 100 signálov, kde spravili pekné percentá a potom bolo pol roka ,,sucha."

Potom sa môže stať, že človek zobchoduje prvých pár signálov, ktoré dostane od zadávateľa a následne už nemá kapitál na ďalšie, no tie prichádzajú. Potom sa môže stať, že ďalších 10 signálov dosiahne výrazne vyššie zisky, no daný trader už nie je v trhu, pretože na ne nemá vyhradený kapitál.

Prečítajte si aj : Moje aktuálne nastavenie stratégie na NAGA.

Aké je riešenie?

My máme jednoduchý Money management. Vždy dávame 10% z celého kapitálu do jednej mince a teda v jednom momente môžeme mať otvorených maximálne 10 pozícií. Nikdy nie viac.  Tým pádom to máme potom v bull rune /ako je čiastočne aj tieto dni/ oveľa ťažšie, pretože do obchodov ideme s tým, že môžeme otvoriť maximálne 10 pozícií. Nie je nám teda jedno aké coiny vyberáme, ale snažíme sa s tímom hľadať naozaj tie najlepšie set-upy. Okrem toho je tu ešte niekoľko ďalších bodov.

Minimálny potenciál našej mince so zápalnou šnúrou musí byť 10%. Ak vidíme dokonalý coin, ale nie je tam potenciál aspoň 10%, tak ho nedávam. Preto sa volajú aj mince so zápalnou šnúrou, pretože im horí zápalná šnúra a majú vyletieť. Breakout trading je naša špecialita. Sústreďujeme sa práve na breaky rezistencií, trendline, MA a podobne.

Rovnako mince nedávame neustále, ale vyberáme len to najlepšie. Naším cieľom nie je dať 200 signálov za mesiac, ale vyberáme naozaj to najlepšie. Človek teda nemusí byť non-stop nalepený na mobile a striehnuť či mu niečo utečie. Okrem toho ,,mince so zápalnou šnúrou" obchodujeme aj 2x týždenne s členmi na LIVE ROOMe, ktorý je rovnako súčasťou členstva.

Ako je to so štatistikou?

Večný problém celej komunity. Sú tie obchody reálne? Dosahuje daná skupina reálna zisky? Sú tie zisky naozaj také vysoké? Dokáže byť skupina zisková aj v bear markete? Tých otázok je milión. Na začiatku členstva nám štatistiku robili členovia, ktorý ju vždycky posúvali do skupiny. Teraz sme to však vylepšili a obchody priamo nahadzujeme na web Dogekko. Tento web je nezávislý a venuje sa porovnávaniu traderských skupín. Ak sa zaregistrujete na danom webe, tak je potrebné si všímať celkovú úspešnosť RRR, úspešnosť za posledných 30 dní a podobne.

Na tomto webe je aj počiatočný rebríček, ale ten ukazuje len zhodnotenie na 1 signál. Neukazuje tam celkovú úspešnosť, RRR, zisk za posledný mesiac a podobne. Výsledky sú teda verejné a každý si môže pozrieť ako sa nám darí.

Záver

Mince so zápalnou šnúrou slúžia na množenie BTC. Všetky mince, ktoré obchodujeme sú zalistované na Binance, takže viete obchodovať aj cez mobil, alebo službu 3commas. Vždy ideme po minimálne 10% zisku s tým, že si už dopredu viete rozdeliť svoj kapitál na dané mince. Mince so zápalnou šnúrou sú však len jednou zložkou celého členstva. Okrem toho máte v členstve ešte predikcie na 35 párov, ktoré sú aktualizované každý deň, LIVE ROOM, NAGA obchodovanie a mnoho iného.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart