0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Aká je peňaženka Trust Wallet?

Peňaženka Trust je jednou z najlepších mobilných samoobslužných peňaženiek na kryptomeny. Výrazne jej pomáha aj priame prepojenie s Binance a jej celosvetovo uznávanými službami.

Ako funguje služba Trust Wallet?

Trust Wallet je mobilná peňaženka pre viacero mien, ktorá používateľom umožňuje prístup k viacerým reťazcom v jednej aplikácii. Na rozdiel od peňaženiek v prehliadači je akýkoľvek blockchain prístupný od momentu stiahnutia aplikácie. Iniciujte transakcie alebo komunikujte s decentralizovanými aplikáciami (DApps) bez pridávania špecifických údajov o blockchaine.

Používatelia aplikácie Trust Wallet majú plnú kontrolu nad svojimi otvoreniami, čo z nej robí peňaženku bez viazanosti. Aplikácia dokáže ukladať aj nefinancovateľné tokeny (NFTS) Ethereum a BNB Smart Chains (predtým Binance Smart Chains) a zobrazovať ich príslušné možnosti. Ďalšou kľúčovou funkciou pre používateľov služby Trust Wallet je zabudovaný prehliadač DApp.

Čo vie Trust peňaženka?

Absolútna jednoduchosť

Najmä prvá výhoda sa bude páčiť nováčikom. Hoci aplikácia dokáže vymieňať kryptomeny aj prostredníctvom limitných príkazov a rôznych decentralizovaných platforiem, všetko potrebné je prezentované jednoduchým spôsobom prostredníctvom hlavnej stránky.  Veľkú výhodu vidíme najmä v jasnej kategorizácii kryptomien v rôznych reťazcoch.

Stakovanie

Poskytnite rôzne možnosti stakovania, vrátane BNB, ATOM atď., s APR až 85 %. Vaše skutočné zárobky budú závisieť od validátorov a možností staku dostupných v danom čase a pridajú sa ďalšie.

Prepínanie medzi sieťami

Používatelia môžu prepínať medzi tokenmi v aplikácii Trust Wallet pomocou natívneho prepínania medzi sieťami. Tieto služby poskytuje Binance DEX a 1inch, čo umožňuje bezproblémové obchodovanie s aktívami v celej sieti.

Môžete napríklad vymeniť tokeny BEP-2 za BEP-20 (BNB do BSC a naopak). Trust Wallet si za túto službu neúčtuje žiadne poplatky. Môžete tiež vytvárať nákupné a predajné príkazy prostredníctvom Binance DEX. K dispozícii je tiež možnosť výmeny za tokeny ERC-20 cez platformu 1inch. Prípadne môžete využiť služby ako UniSwap, priamo z prehliadača Trust Wallet DApp.

Nakupovanie

Peňaženka Trust umožňuje používateľom nakupovať kryptomeny za fiat od šiestich poskytovateľov. Viac ako 40 kryptomien si môžete kúpiť priamo v aplikácii pomocou kreditnej alebo debetnej karty, Apple Pay, Google Pay alebo bankového prevodu.

Prečítajte si tiež: Dôvera v centralizované burzy klesá. Odlivy z búrz dosiahli historického maxima!

Aké kryptomeny možno uložiť do peňaženky?

Peňaženka Trust je predovšetkým peňaženka ETH, ktorá podporuje natívny blockchain Binance. To nám samozrejme dáva možnosť ukladať a spravovať tokeny ERC-20, BEP-2 a BEP-20, ktorých sú dnes tisíce, okrem úplne štandardných kryptomien ako Bitcoin alebo Litecoin.

Pri používaní sietí BSC (pre tokeny BEP-20) a ETH (pre tokeny ERC-20) treba brať do úvahy skutočnosť, že tieto tokeny nemajú vlastný blockchain a transakčné poplatky sú založené na ich natívnych platbách kryptomenami. Poplatky siete sa platia v kryptomene BNB v sieti BSC a ETH v sieti Ethereum.

V nadväznosti na to je potrebné poznamenať, že poplatky v sieti Ethereum môžu byť niekedy značné. Počas medvedích trhov, keď je sieť menej aktívna, môže typická transakcia s tokenom ERC-20 stáť niekoľko dolárov, ale keď je sieť rušnejšia, môžeme ľahko dosiahnuť desiatky a v extrémnych prípadoch stovky dolárov. Vďaka lepšej škálovateľnosti sieť BSC tieto problémy nemá.

Čo je Trust Wallet Token (TWT)?

Trust Wallet Token (TWT) je token správy, ktorý umožňuje používateľom podieľať sa na rozhodovacom procese peňaženky. Držitelia TWT hlasujú a navrhujú funkcie v aplikácii, aktualizácie a ďalšie kľúčové zmeny. Tokeny TWT majú maximálnu zásobu 1 000 000 000 TWT a existujú ako tokeny BEP-20 v inteligentnom reťazci BNB a ako tokeny BEP-2 v reťazci BNB Beacon Chain.

Držitelia tiež získajú zľavy na služby DEX a nákupy kryptomien. Tokeny Trust Wallet si môžete kúpiť na Binance alebo ich získať prostredníctvom marketingových akcií, darčekov a airdropmi.

Zdroje: https://www.kryptonovinky.cz, https://academy.binance.com/skhttps://finex.cz

Mohlo by ťa zaujímať

cart