0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Binance vstupuje na slovenský trh. Aké zmeny chystá?

Najväčšia svetová kryptoburza vstupuje na slovenský trh. Podporí startupy a verejnosť chce vzdelávať o kryptomenách.

Je to oficálne potvrdila Binance.

Kryptomenová burza Binance oznámila novinku a oficiálne začala pôsobiť aj na slovenskom trhu. Vstupom chcú podporiť lokálne kryptomenové startupy a plánujú vzdelávať širokú verejnosť v oblasti kryptomien.

Spoločnosť v tlačovej správe oznámila, že jej lokálny tím povedie Daniel Fekete. „Zatiaľ čo rada veľkých kryptomenových hráčov oznámila v nedávnej dobe masívne prepúšťanie, Binance rozširuje rady svojich zamestnancov a zakladá lokálny tím na Slovensku, ktorý v pozícií regionálneho manažéra povedie Daniel Fekete,“ uvádzajú v tlačovej správe.

Binance prevádzkuje najväčšiu kryptomenovú burzu na základe objemov obchodov na svete s trhovým podielom 70 percent. Len v tomto roku vzrástol počet užívateľov tejto burzy na 110 miliónov. „Zamerať sa musíme predovšetkým na IT sektor, ktorý sa v posledných rokoch dynamicky rozvíja,“ povedal Fekete.

Binance sa chce usilovať aj o posilnenie vzťahov so širokou verejnosťou a vzdelávanie o kryptomenách. Platforma s týmto cieľom spustila aj vzdelávací portál Binance Academy. Pre užívateľov na Slovensku zriaďuje zákaznícky servis v slovenskom jazyku a pripravuje aj množstvo nových formátov vrátane pravidelných stretnutí s užívateľmi.

Zlepšenie zákazníckeho servisu

Používateľov burzy Binance poteší, že spoločnosť už pracuje na vytvorení zákazníckeho servisu v slovenskom jazyku. “Chystáme tiež radu nových formátov, predovšetkým pravidelné stretnutia s našimi užívateľmi. Zúčastňovať sa budeme taktiež popredných konferencií v regiónoch. Už v uplynulom mesiaci sme sa zúčastnili konferencie Finweek,” potvrdil v tlačovej správe Fekete.

Kauza Binance a FTX

Včera sme vás informovali o kauze Binance a FTX v článku: Je burza FTX v ohrození? Dnes sa vynárajú na povrch ďalšie novinky. Burza FTX pozastavila všetky výbery a CEO Binance zverejnil na twitteri, že burzu FTX odkúpia a vyplatia všetkých klientov.

Changpeng Zhao zakladateľ Binance napísal. "Toto dopoludnie nás FTX požiadala o pomoc. Dochádza u nich ku kríze likvidity. Aby sme používateľov ochránili, v nasledujúcich dňoch podpíšeme s FTX zmluvu s úmyslom získať FTX."

Táto kauza vás veľmi zaujala, preto o nej budeme priebežne informovať.

Zdroj: https://fontech.startitup.sk, https://www.forbes.sk

Mohlo by ťa zaujímať

cart