0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Výsledková sezóna Netflixu a Tesly / Obchodovanie indexov E-BOOK / Vzdelávací cyklus

Ako aj minulý týždeň, tak rovnako aj tento, Vám v spolupráci s XTB prinášame zaujímavý informačný obsah. Čo sme si pre Vás prichystali?

Čo sa týka výsledkovej sezóny, tak by vás mohlo zaujímať.

Netflix:

Tesla:

E-BOOK ZDARMA - Stratégie pre obchodovanie akciových indexov.

XTB vydalo ďalší veľmi dobrý e-book. Aktuálne sú akcie dosť volatilné kvôli earnings a práve aj na to reaguje tento e-book, ktorý si môžete stiahnúť zdarma.

TOP 10 dividendových titulov

V tomto čase sa neoplatí kumulovať len krypto, ale aj akcie. Ak chcete nakupovať akcie, z ktorých chcete pasívny príjem vo forme dividend, tak toto je TOP 10.

Vzdelávací cyklus: Naučte sa obchodovať aj v čase, keď trhy padajú

Aktuálna volatilita na finančných trhoch praje tradingu a ponúka obchodníkom množstvo príležitostí. Táto séria 5 videí Vám pomôže ich využiť – či už trh klesá, alebo rastie. Naučíte sa:

  • základné aj pokročilé princípy price action a technickej analýzy,
  • využívať trhové poklesy vo svoj prospech,
  • príklady z praxe – Bitcoin, S&P 500, EURUSD, zlato a ďalšie

Bezplatný kurz tradingu so zameraním na obchodovanie v medveďom trhu

Záver

Táto spolupráca bude dlhodobého rázu a je postavená na výmene si informácií, obsahu a tvorenie spoločného zaujímavého obsahu. Trader 2.0 je kryptomenová skupina a zameriava sa výlučne na obchodovanie kryptomien. Na obchodovanie kryptomien však už dnes treba mať prehľad aj v kapitálovom trhu. Treba detailne sledovať rozhodnutia centrálnych bánk a prácu s úrokovými sadzbami. Práve tento obsah nám bude dodávať náš partner XTB.

Mohlo by ťa zaujímať

cart