0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Vďaka týmto dvom partnerstvám vzniká konkurencia veľkým streamovacím službám

Spoločnosť Samsung sa spojila so streamovacou službou Savage založenou na Polygone. Chcú tak svojim používateľom Web3 dať maximálny zážitok s vysokým rozlíšením fotografií a videí.

Sieť Polygon na svojom Twitteri oznámila, že spojenie s gigantom ako je Samsung bude mať veľa výhod. Tou prvou je kvalita fotiek a videí, ktoré im pomôžu pri vylepšeniach Web3.

Udržať si prvenstvo na trhu je niekedy ťažké. Preto sa Samsung rozhodol uzatvárať strategické partnerstvá.

Polygonu toto rozhodnutie padlo tiež vhod. Akonáhle správa vyšla, vystrelil Matic o 3,8 % za 24 hodín.

Naposledy sme o Polygone počuli v novembri, keď uzatvoril partnerstvo s Metou, kedy používatelia Instagramu mohli cez sieť Polygon navrhovať a predávať svoje NFT. Ešte predtým sa spojili so silnou značkou Starbucks, ktorý vymyslel pre svojich verných zákazníkov výnimočné odmeňovanie. A teraz toto.

Streamovacia služba na Polygone

Aplikácia Savage má inteligentnú Smart TV, ktorá vysiela až v 8K kvalite a ponúka jednoduché pripojenie IRL (in real life vysielanie). Za to vďačí samozrejme Samsungu.

Okrem toho, táto streamovacia služba  a NFT platforma nie je pozadu, ani čo sa týka ochrany a licenčných zmlúv. Právne zmluvy sú zabudované do metadát čo znamená, že aj kupujúci aj tvorcovia majú rovnaké práva. V tomto prípade tak môžu osloviť viac ako 25 miliónov domácností.

Savage priniesla na trh revolúciu v streamovaní a nahrávaní. Používatelia sú pri iných službách limitovaný do niekoľkých megabitov. Appka Savage však ponúka komunite nahrávanie súborov až 2 GB a to dokonca v 4K a 8K kvalite. Nehovoriac o tom, že nemusíte obrázky vkladať len ako JPEG alebo PNG, no aj TIFF a RAW.

Tvorcovia, ktorí si vyberú Savage ako streamovaciu službu budú svoje obrázky, fotky, videá nahrávať v bezkonkurenčnej kvalite.

Prečítajte si tiež: Akciové portfólio Tomáša Vranku: Nákup technologického giganta s 30 % zľavou!

BYBIT banner

Aby som nezabudla. Služba ponúka aj lepšie platové ohodnotenie spomedzi iných platforiem, ktoré ponúkajú 30 %.

Tým, že je Savage postavený na Polygone poplatky za plyn sa výrazne znížili a takisto aj spotreba energie, ako tomu tak nie je u siete Ethereum.

Samotná spolupráca so sieťou Polygon ponúka Savage možnosť pridania ďalších EVM blockchainov.

Služba prisľúbila, že sa budú snažiť byť čo najviac enviromentálne pozitívny  a do roku 2024 eliminovať  akúkoľvek uhlíkovú stopu.

Nedávno Savage spolupracoval aj so SupraOracle na zvýšení adopcie NFT.

DISCLAIMER:
Tento článok ma edukačné účely a všetky informácie v ňom majú slúžiť len ako študijné materiály. Neposkytujeme žiadnu z hlavných či vedľajších investičných služieb ani investičné poradenstvo.

Zdroj: savage.app  coingape.com dailycoin.com

Mohlo by ťa zaujímať

cart