0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Online investičná konferencia 2022 sa koná už túto sobotu!

Online investičná konferencia 2022 sa blíži! Už túto sobotu 26. 11. od 13:00 vystúpia v živom vysielaní na YouTube kanáli XTB poprední odborníci českého aj slovenského sveta financií. Hlavnou témou je investovanie v čase recesie – rečníci sa zamerajú na aktuálny stav trhov i ekonomiky a pridajú svoj výhľad na nadchádzajúci rok(y). Prihlásiť sa môžete na tomto webe XTB; po vyplnení formulára Vám dorazí odkaz na vysielanie na Váš e-mail.

V dnešnej dobe nezáleží na tom, či patríte medzi investorov a sledujte aktuálne dianie na trhoch alebo v ekonomike. Výkyvy naprieč trhmi a spomalenie ekonomiky sa dotýkajú každého z nás. Preto určite nemusíme spomínať, že práve teraz je potrebné sa v situácii lepšie orientovať. Viac ako inokedy by totiž mohla neznalosť viesť k finančnej strate. Tých, ktorí neinvestujú, potrestá vysoká inflácia. Tí, ktorí investujú, riskujú straty kvôli vysokej volatilite a všeobecnej neistote či priamo ekonomickej recesii.

Ako teda nakloniť šance na svoju stranu? Poznať prístup a presný postup tých najlepších vo finančnom a investičnom odbore. Od koho iného čerpať informácie a stratégie ako od tých, ktorí zažili podobných situácií viac a riešia vyššie spomínané problematiky na dennej báze už mnoho rokov? A práve tí najlepší investori, ekonómovia a analytici z Česka i Slovenska vystúpia túto sobotu na Online investičnej konferencii 2022.

investicna konferencia xtb

Konferenciu organizuje brokerská spoločnosť XTB už niekoľko rokov. Aj tento rok sa organizátori zamerali hlavne na praktické a aktuálne informácie – témy jednotlivých rečníkov sa preto zamerajú na makroekonomický výhľad a konkrétne investičné stratégie pre toto neľahké prostredie. Napríklad Anna Píchová tu predstaví sektory, ktoré vás môžu zachrániť v období recesie. Štefan Pierko sa zameria na long aj short systematické stratégie. Ďalej tu vystúpi aj Dominik Stroukal, Michal Stupavský, Boris Tomčiak a mnoho ďalších.

Tešiť sa môžete aj na tri panelové diskusie. V tej prvej, ktorá otvorí celú konferenciu, vystúpi Daniel Gladiš s Jaroslavom Brychtom. Obaja elitní investori sa zamerajú na to najpodstatnejšie – ako oni sami premýšľajú nad aktuálnym stavom a výhľadom na budúci rok a akým spôsobom tomu v praxi prispôsobujú svoje investície. Rozoberú zaujímavé pozície a pohyby svojich portfólií a prezradia aj sektory, ktorým veria.

Druhá panelová diskusia sa zameria na potenciálne čierne labute, ktoré môžu prísť v roku 2023. Šťastie praje pripraveným a vám s tým pomôžu Jaroslav Šura, Ronald Ižip a Petr Novotný. Na záver celej konferencie prebehne tretia diskusia, v ktorej sa bude baviť Dominik Stroukal, Juraj Karpiš a Michal Stupavský. Zameria sa na dôležitosť makroekonomických ukazovateľov a na zásadnú otázku pre každého investora, a to či bude mať makro na trhy väčší vplyv ako doteraz.

KEDY: sobota. 26. Novembra od 13:00

KDE: YouTube kanál XTB (neverejné vysielanie)

PRIHLÁSENIE: zadarmo na tomto webe XTB:

po vyplnení formulára Vám dorazí odkaz na vysielanie do e-mailu

Mohlo by ťa zaujímať

cart