0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Má krypto budúcnosť? Kam bude smerovať cena?

Dozviete sa v nadchádzajúcich živých vysielaniach

Pravdepodobne existuje len málo trhov a nástrojov, kde sa v posledných mesiacoch odohralo toľko dôležitých udalostí ako na trhu kryptomien. Môžeme spomenúť napríklad nadchádzajúce zníženie úrokových sadzieb, schválenie spotových bitcoinových ETF v USA alebo blížiaci sa Bitcoin halving. Nie je teda divu, že Bitcoin v posledných mesiacoch taktiež veľmi rýchlo rastie, čo priťahuje záujem stále väčšieho počtu ľudí. Za posledný rok jeho cena vzrástla už o viac ako 140 % a mnoho investorov a traderov sa teraz pýta, či je toto rastové tempo udržateľné.

XTB si práve kvôli tomuto zvýšenému záujmu o svet kryptomien pripravilo hneď dve živé vysielania, ktoré divákom pomôžu lepšie sa zorientovať v súčasnej situácii a zodpovedať všetky otázky, ktoré na tému kryptomien môžu mať.

Tento štvrtok 21. 3. od 18:00 sa na XTB streame pomenovanom Krypto výhľad | Aké sú prekážky k cene 100 000 USD za Bitcoin? predstaví Kicom z Bitcoinového kanála spoločne s Petrom Plecháčom, profesionálnym traderom. Moderátorom bude Tomáš Cverna, analytik XTB. V rámci tohto vysielania sa hostia zamerajú na aktuálnu situáciu sveta kryptomien, a to ako v rámci fundamentálnej, tak aj v rámci technickej analýzy. Pokiaľ sa teda teraz rozhodujete, či BTC kúpiť, alebo predať, toto vysielanie by ste si nemali nechať ujsť!

Pokiaľ si ale budúcnosťou Bitcoinu a ďalších kryptomien nie ste ešte istí, na filozofickú stránku tohto exponenciálne rastúceho sektora sa pozrieme v druhom živom vysielaní v utorok 26. 3. od 18:00, kedy sa proti sebe postavia v debate krypto skeptická a krypto pozitívna strana. Hlavným cieľom tohto vysielania teda nebude aktuálny rozbor ceny, ale predovšetkým zodpovedanie otázky, či Bitcoin a iné kryptomeny majú pred sebou stabilnú budúcnosť, alebo či sa jedná o ďalšiu technologickú slepú vetvu. S príchodom bitcoinových ETF sa táto otázka stáva stále aktuálnejšou, pretože stále viac investorov volí tieto inštrumenty ako súčasť svojho dlhodobého portfólia. Je to naozaj dobrý nápad?

Obe živé vysielania nájdete YouTube na kanáli XTB Česká republika a Slovensko:

Krypto výhľad | Aké sú prekážky k cene 100 000 USD za Bitcoin?

Kedy: Štvrtok 21. 3. od 18:00

Kto: Kicom, Petr Plecháč, Tomáš Cverna (moderátor)

Kde: https://www.youtube.com/watch?v=cgXk4QurUiI 

Detailné informácie o utorkovom streame budú upresnené v priebehu tohto týždňa.

Disclaimer: „Obchodovanie je riskantné a môžete prísť o časť alebo celý investovaný kapitál. Informácie poskytnuté slúžia len na informačné a vzdelávacie účely a nereprezentujú akýkoľvek typ finančného poradenstva a/alebo investičného odporúčania."

Mohlo by ťa zaujímať

cart