fbpx

Košík

Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne.

 

Svet sa digitalizuje a význam digitálnych technológií v ňom rastie. Je Bitcoin len bublina, alebo za ním stojí niečo viac? Čo sú kryptomeny a ako ich aj ty môžeš využiť sa dozvieš práve na mojej stránke.

Viac o projekte

Kryptomeny

Bitcoin

Komodity

Vzdelanie

Zisky

Krypto členstvo

Už od 26.00 € / mesiac

Predikcie, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, videá, články, prémiový obsah, 100K challange LIVE ROOM a mnoho ďalšieho v jednom členstve

Zisti viac

Krypto kurzy

Už od 29.00 € / kurz

Si začiatočník, alebo pokročili? Chceš Bitcoin a kryptomeny pochopiť, alebo sa naučiť tradovať? Máš problém s Money managementom, alebo ťa zaujímajú základy či TOP stratégie na trading? Všetko ťa naučím v kurzoch.

Zisti viac

Referencie

Jakuba poznám nejaký ten piatok. Je to fakt profík v tom čo robí a zveriť mu peniaze, tak to bola tá najlepšia vec, akú som mohol urobiť.

Ján Maťko

Jakuba sledujem už dlhšiu dobu a informácie a analýzy z trhu, ktoré nám ponúka sú úplne super a preto všetkým vrelo odporúčam zúčastniť sa jeho kurzu.

Oliver Multáň

Odporúčam ti tento tradingový kurz od Jakuba Kraľovanského, pretože ťa naučí, ako jednoducho a efektívne sa dá zarábať na kryptomenách.

Richard Januário

Sledujem Jakuba už vyše roka. Keďže mám zainvestované, sledujem aj jeho traderské videá, vidieť v tom naozajstný progres a má vás čo naučiť.

Veronika Kiššová

Jakuba ako tradera sledujem už dlhšiu dobu. Je vidieť, že v tom čo robí je naozaj ako ryba vo vode, pretože len tak človek dokáže podať skvelý výkon. Čo sa na jeho výsledkoch, obchodoch a analýzach naozaj krásne potvrdzuje. Takže rozhodne odporúčam sledovať.

Dominik Džamba

Pripravený začať?

Ak si úplný začiatočník a nevieš sa ďalej pohnúť, tak odporúčam začať týmto jednoduchým e-book, kde je vysvetlené všetko čo na začiatok potrebuješ vedieť.

Pozrieť e-book

Facebook príspevky

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Video image

Dnes som sa opäť rozhodol nahrať take kratšie video o jednej kryptomene.m.youtube.com/watch?v=6XeHT-6Uhq8&t=319s ... See MoreSee Less

Comment on Facebook

Načítať viac

Najnovšie z magazínu