Become a member of the community

DISCLAIMER : Membership is educational in nature and should only serve as study material.

[ARPrice id=103]

What is the Trader2.0 project about?

All top news directly to your email

You can unsubscribe at any time by clicking on the link in the footer of our emails. Information about our personal data protection procedures can be found on the page.

We use Mailchimp as a marketing platform. By clicking to subscribe, you confirm that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

Reviews

Jakuba poznám nejaký ten piatok. Je to fakt profík v tom čo robí a zveriť mu peniaze, tak to bola tá najlepšia vec, akú som mohol urobiť.

Ján Maťko

Jakuba sledujem už dlhšiu dobu a informácie a analýzy z trhu, ktoré nám ponúka sú úplne super a preto všetkým vrelo odporúčam zúčastniť sa jeho kurzu.

Oliver Multáň

Odporúčam ti tento tradingový kurz od Jakuba Kraľovanského, pretože ťa naučí, ako jednoducho a efektívne sa dá zarábať na kryptomenách.

Richard Januário

Sledujem Jakuba už vyše roka. Keďže mám zainvestované, sledujem aj jeho traderské videá, vidieť v tom naozajstný progres a má vás čo naučiť.

Veronika Kiššová

Jakuba ako tradera sledujem už dlhšiu dobu. Je vidieť, že v tom čo robí je naozaj ako ryba vo vode, pretože len tak človek dokáže podať skvelý výkon. Čo sa na jeho výsledkoch, obchodoch a analýzach naozaj krásne potvrdzuje. Takže rozhodne odporúčam sledovať.

Dominik Džamba

Ready to get started?

If you are a complete beginner and don’t know how to move on, I recommend starting with this simple e-book, which explains everything you need to know to get started.

Pozrieť e-book

casino paypal