0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

29.09.20 Je Bitcoin za 100 000 dolárov len otázkou času?

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]V posledných pár dňoch sa v kryptomenovom svete opäť vo veľkom rozšírili predikcie a rôzne názory na to, kedy a ako vysoko sa dostane cena najväčšej kryptomeny. Samozrejme že nejde o diskusiu, ktorá by bola nejako jedinečná alebo nová v kryptomenovej komunite. Avšak za posledných pár dní sa na Twitteri, Reddite a iných sociálnych sieťach nazbieralo niekoľko pomerne zaujímavých názorov nielen od laikov a neznámych ľudí, ale takisto aj od kryptomenových osobností a známych influencerov.

Je Bitcoin na 100 000 dolárov takmer istota?

Aj napriek tomu, že Bitcoin je od svojho ATH, ktoré bolo pri hodnote takmer 20 000 dolárov, vo viac ako 45% strate, kryptomenová komunita je vo veľkom presvedčená, že BTC ešte nepovedal posledné slovo. Naopak, tento čas vnímajú ako skvelú možnosť na dokúpenie viac satoshis (najmenšia jednotka Bitcoinu) a tým zväčšiť svoje kryptomenové portfólio. Vo väčšine tak konajú najmä preto, že veria v rast ceny Bitcoinu a takisto aj v nárast jeho používateľnosti a adopcie.

Veľké množstvo investorov do kryptomien je však stále z radov špekulantov, ktorí najmä veria v obrovské zhodnotenie z tejto investície. A slová takých kryptomenových osobností ako Anthony Pompliano (Pomp), Mark Yusko, Simon Dedic alebo Charles Hoskinson, im určite v tomto presvedčení pomáhajú. Práve všetci títo kryptomenoví odborníci veria, že Bitcoin sa dostane na 100 000 dolárov už v najbližších rokoch.

To však nie je všetko. Napríklad Tim Draper, investor a kryptomenový nadšenec verí, že Bitcoin sa dostane na 250 000 dolárov buď koncom roku 2022 alebo začiatkom roku 2023. To je však nič v porovnaní s tým, čo si myslia bratia Winklevossoví. Podľa nich je totižto Bitcoin na ceste stáť až 500 000 dolárov za jednu mincu. To samozrejme v prípade, že by sa dorovnala celková trhová kapitalizácia Bitcoinu a zlata, čo je podľa nich veľmi pravdepodobné.

Prečítajte si tiež aj: TOP 5 znakov kryptomenového podvodu

500 000 dolárov je podľa nich dokonca pesimistickí odhad. Cameron aj Tyler Winklevossoví sú presvedčení o tom, že Bitcoin sa môže dostať na 600 000 dolárov v prípade, že by sa na investovanie do najväčšej kryptomeny obrátili aj centrálne banky a zaradili by Bitcoin do svojich portfólii alebo balance sheetov.

Kryptomenová komunita súhlasí, ale potrvá to

Zaujímavú anketu zverejnil na svojom Twitter profile aj PlanB, kryptomenový influencer, ktorý začal ako prvý využívať stock-to-flow model na predikovanie ceny Bitcoinu. No a práve tohto modelu sa týkala aj anketa, ktorú na svojom profile zverejnil. V nej sa obrátil na svojich followerov, ktorí mali vyjadriť svoj názor na to, ako vysoko bude cena Bitcoinu v decembri 2021.

34,6% opýtaných si myslí, že Bitcoin bude v tom čase na nižšej sume ako 55 000 dolárov, čo bola najčastejšie zvolená odpoveď. Druhá najviac označovaná odpoveď bola 100 000 dolárov (približne 25%), pričom zvyšné dve odpovede, 55 000 dolárov a 288 000 dolárov, boli zvolené zhodne po 19%.

Členstvo mensi_LOW

Na Twitteri takisto zdieľal svoj názor so svojimi 19 000 používateľmi aj Crypto Capital Venture. Ten si tiež myslí, že Bitcoin sa na 100 000 dolárov určite dostane, avšak to nebude jeho konečná destinácia. Naopak potom má nasledovať veľký prepad smerom ku 30 000 dolárom.

Zdroj: https://news.bitcoin.com/

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart