Tím

Ing. Jakub Kraľovanský

Zakladateľ – Trader

Mojou hlavnou úlohou sú predikcie, mince so zápalnou šnúrou a fond Trader2.0. Venujem sa tradingu našich portfólií a som zodpovedný za finálne výsledky.

Donatelo

Trader

v skupine vystupujem pod pseudonymom ,,Donatelo” a mám na starosti mince so zápalnou šnúrou a onchain analýzu.

Adam Studenik

Analytik

Kryptomenám sa venujem vyše 6 rokov a Ethereu skoro od jeho úplného začiatku cca 5 rokov. Zažil som TheDAO hack, ICO boom a teraz sledujem hlavne DeFi na Ethereu a iných blockchainoch. Prečítal som vyše 30 white papeperov, študoval aj tú najťžsiu kryptografiu zvanú zero knowledge. Mojou špecialitou je ETH, DeFi a fundamentálne novinky.

MA. Marek Feder

Hlavný autor a editor

Mám na starosti celú sekciu magazínu rovnako ak aj fundamentálne články a korekcie všetkých článkov.

Tomáš Kiebel

Autor

Zameriavam sa na SCAMY a podvody v krypto svete. Pomocou článkov sa tak snažím edukovať komunitu.

Mgr. Adam Sabolčák

Autor

V projekte Trader2.0 sa venujem najmä technickým článkom a článkom pre začiatočníkov. Chcem aby boli moje články mostom medzi začiatočníkmi a krypto svetom.

Bc. Ladislav Kulla

Youtube editor

Venujem sa strihu a úprave videí rovnako ako aj animáciám.

Urinary tract infections (UTIs) are the most common type of human bacterial infections ( 1). Oral contraceptives and cardiovascular disease. Drugs in Schedule V have the lowest abuse potential compared to those in other schedules https://farmacias-semreceita.com/sildenafil/. Zidovudine can weaken your immune system and cause signs of infection (fever, mouth sores, skin sores, flu symptoms, pale skin).