0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Slovenská KRYPTOMENOVÁ konferencia nielen o Bitcoine CryptoVestibull 2023

Žilina, známe centrum Slovenska, sa chystá hostiť najväčšiu slovenskú konferenciu zameranú na kryptomeny - CryptoVestibull. Tá sa uskutoční 23. septembra 2023 v Dome odborov.

CryptoVestibull predstavuje jedinečnú a inšpiratívnu kryptomenovú konferenciu, ktorá sa snaží priblížiť svet kryptomien v plnej kráse.

S účasťou špičkových rečníkov z česko-slovenskej krypto a ekonomickej scény, sa konferencia snaží priniesť užitočné a aktuálne informácie pre každého - od začiatočníkov až po pokročilých traderov a investičných odborníkov.

Niektoré z uznávaných mien, ktoré sa zúčastnia, zahŕňajú Pavla Luptáka, Lukáša Kovandu, Jakuba Jedlinského, Tomáša z CryptinvestSVK, Libora Flosslera (Investocka), Andreja Cabaja, Mariannu Sádeckú, Juraja Bednára, Lukáša Steinigera, Jakuba Kraľovanského a mnohých ďalších.

Vstupenky na konferenciu sú dostupné v troch cenových balíkoch, pričom najlacnejšie sú na predaj za 13,99 eur. VIP Premium balík je dostupný za 39,99 eur. Obzvlášť atraktívne sú limitované "mačka vo vreci" lístky, ktoré ponúkajú najlepšiu hodnotu za peniaze.

V rámci konferencie, organizátori sľubujú aj široké spektrum tém - od hlavných tém, ako je Bitcoin a ostatné kryptomeny, až po diskusie o globálnom finančnom systéme, fintechu, tradingu, zákonoch týkajúcich sa kryptomien a Bitcoinu na Slovensku, CBDC a mnoho ďalších.

Okrem toho, účastníci budú môcť využiť možnosti občerstvenia v Dome odborov, kde bude k dispozícii obed, káva a ďalšie drobné občerstvenie. Za všetky tieto služby bude možné platiť nielen v eurách, ale aj v BTC prostredníctvom Lightning Network.

CryptoVestibull je nielen konferenciou, ale aj príležitosťou pre priaznivcov kryptomien stretnúť sa a vymeniť si skúsenosti a názory. Po skončení konferencie sa účastníci môžu zúčastniť afterparty, ktoré sa bude konať v neďalekom bare.

Nezabudnite sa teda zúčastniť tohto výnimočného podujatia v Žiline 23. septembra 2023! Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku konferencie cryptovestibull.sk

Mohlo by ťa zaujímať

cart