0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Nový LAUNCHPOOL od Binance, PIXEL, je tu!

Máme pre vás skvelé novinky! Binance práve oznámila svoj 46. launchpool, a tentokrát ide o projekt PIXEL. Ak vás v minulosti zaujali úspešné projekty ako MATIC alebo INJ, ktoré sa rozbehli práve cez launchpool od Binance, určite vás bude zaujímať aj PIXEL.

Čo je to PIXEL? ✅ PIXEL je projekt z oblasti WEB 3 gamingu, ktorý beží na sieti RONIN. Zaujímavosťou je, že má za sebou silnú komunitu – na Twitteri ho sleduje približne 200K ľudí a na Discorde má viac ako 120K členov. Osobne mi tento projekt pripomína hru TRAVIAN, ktorej som sa venoval pred rokmi. 😂

Kedy sa PIXEL zalistuje na Binance? Binance zalistuje PIXEL 19. februára 2024 o 11:00. Do launchpoolu pôjde 7% z celkového množstva mincí PIXEL.

Ako sa môžete zapojiť?

  1. V prvom kroku si založte účet na Binance pomocou tohto linku: Zaregistrujte sa na Binance.
  2. Následne absolvujte proces KYC.
  3. Kúpte si BNB alebo FDUSD.
  4. Stakujte zakúpené mince a čakajte na odmenu!

Čím skôr sa do toho pustíte a čím viac mincí stakujete, tým viac PIXEL mincí môžete získať. Tieto mince budú následne pridané do vašej SPOT peňaženky na Binance.

Máte čas do 18. februára 2024, 23:59.

Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku Binance a prečítajte si kompletné informácie o launchpoole: Informácie o launchpoole PIXEL na Binance.

DISCLAIMER:
Tento článok má edukačné účely a všetky informácie v ňom majú slúžiť len ako študijné materiály. Neposkytujeme žiadnu z hlavných či vedľajších investičných služieb ani investičné poradenstvo. Je dôležité poradiť sa s daňovým poradcom alebo odborníkom predtým, ako urobíte akékoľvek rozhodnutie týkajúce sa vašich daní.

Mohlo by ťa zaujímať

cart