0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Chainlink stratil viac ako 20% za 2 dni - dochádza mu para?

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Ak je v kryptomenovom svete nejaký projekt, ktorý zažíva neskutočný rok, tak je to bezpochyby Chainlink (LINK). Od prepadu na cene, ktorý zažili takmer všetky aktíva v marci tohto roku, sa tejto kryptomene podarilo narásť na cene o viac ako 1 500%. Zo sumy 1,5 doláru sa dostal na takmer 20 dolárov, kde je aktuálne aj jeho ATH. Avšak nič nemôže rásť večne, čo sa určite podpisuje aj pod aktuálnu situáciu Chainlinku.

Sú investori zaslepení prehnaným rastom?

Práve hore zmienený rast je jedným z dôvodov, prečo si množstvo analytikov myslí, že investori sú až príliš bullish ohľadom Chainlinku. Iba od začiatku augusta narástla táto kryptomena o 160%, čo opätovne prilákalo pozornosť mnohých investorov.

Prečítajte si tiež: CEO Binance: DeFi je budúcnosť, ale centralizované burzy budú stále populárne

Tí sa stále zmieňujú o tejto kryptomene viac a viac, pričom je to najmä v pozitívnom svetle. To vyplýva aj z analýzy spoločnosti LunarCRUSH, ktorá sa vyjadrila, že až 68% všetkých zmienení Chainlinku na sociálnych médiách je bullish alebo spojených s pozitívami.

Stoja za prepadom Chainlinku veľryby

Podľa dát z tejto spoločnosti je jasné aj to, že počet adries s Chainlikom stále stúpa. Aktuálne sa nachádzajú na svojom ATH. To si však uvedomujú aj veľryby, ktoré majú milióny v Chainlinku. Tie začínajú pomaly predávať, čo mohlo byť prvým spúšťačom prepadu, ktorý sledujeme v posledných hodinách.

Iba za posledných 10 dní predalo všetok svoj Chainlink až 64 veľrýb, čo reprezentuje približne 2% z celkovej siete tejto kryptomeny. Ostatné vo veľkom predávajú alebo presúvajú svoj LINK, čo nikdy neveští nič dobré. Len pred pár minútami bol zaregistrovaný pohyb viac ako 3 miliónov LINK tokenov, ktoré sú hodné približne 48 miliónov dolárov. Išlo síce o presun z neznámej peňaženky na inú neznámu adresu, ale vo všeobecnosti bývajú takéto pohyby vídané najmä pred prepadom.

To sa už podpísalo pod veľkú korekciu, ktorá od ATH znížila hodnotu Chainlinku už o 20%. Po tom, čo LINK tento rok predviedol, je však 20% korekcia stále málo. Aj napriek tomu, že sa ešte ani len poriadne nezačala, množstvo ľudí už opäť začína hovoriť o raste tejto kryptomeny na 25, 30 či dokonca 50 dolárov.

Na druhej strane barikády však stoja obchodníci, ktorí vedia, že pokiaľ má Chainlink prirodzene rásť, je nutné, aby sa dostal minimálne pod 14,7 dolárov alebo nižšie. Samozrejme nie je možné, aby sa LINK dostal napríklad na 5 alebo 10 dolárov (minimálne nie v najbližšej dobe pri tomto hype). Avšak napríklad hranica 10 dolárov by mala byť ešte určite otestovaná, kedže Chainlink ju suverénne prestrelil.

Zdroje: https://www.trustnodes.com/, https://cryptopotato.com/, https://cryptobriefing.com/

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart