0
 0,00 0 items

No products in the cart.

Ako zarobiť peniaze na autokopírovaní?

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]

Zaujíma vás ako zarobiť peniaze na obchodovaní? Počuli ste už o obchodovaní na Forexe, akciách či kryptomenách? Nemáte na to čas, alebo sa vám to zdá až príliš zložité? Práve autokopírovanie môže byť skvelá možnosť ako aj vy môžete zarobiť peniaze.

Ako to funguje?

Bežne sa stretávame so situáciou kedy človek, alebo obchodník traduje/obchoduje sám. To však vyžaduje rozsiahle vedomosti a skúsenosti z oblasti finančných trhov a najmä čas. Možno aj vy máte okolo seba skúsených obchodníkov, ktorí sú na burze zbehlí a vedia sa orientovať na trhoch. Predstavte si, že by ste mohli na svojom účte vykonávať presne tie isté obchody ako takýto skúsený trader?! A práve to je autokopírovanie.

V dnešnom modernom svete technológií už nemusíte byť expert na investície na to aby ste zarobili na burze. Stačí keď si vyberiete nejakého úspešného obchodník a začnete ho kopírovať. Samozrejme ho nemusíte kopírovať ručne, ale stlačíte jednoduché tlačidlo auto-copy a váš účet automaticky otvorí aj uzavrie všetky pozície čo daný obchodník. Ak vo svojom okolí takéhoto obchodníka nemáte, tak nezúfajte.

Stačí keď sa zaregistrujete na platforme NAGA a prejdete do kolonky Top Traders.

Bez názvu

Zrazu sa vám objaví niekoľko traderov, ktorých môžete dať autokopírovať. Stačí stlačiť jedno jednoduché tlačidlo Auto Copy. Najskôr však musíte prejsť verifikáciou a potom si vložiť svoje prostriedky na platformu. Celým procesom registrácie a zaujímavými funkciami vás prevedie tento video návod 

Po verifikácii a vklade môžete reálne začať uvažovať o kopírovaní. Na čo si dať pozor?

  1. Úspešnosť tradera

V prvom rade je potrebné dbať na úspešnosť tradera. Tú si pozriete tak, že kliknete na jeho meno a pozriete Win Rate. Niektorí traderi majú vysokú úspešnosť a preto by som radšej skontroloval aj políčko Avg. Holding time a teda priemerný čas otvoreného obchodu.

  1. Koľko ľudí daného tradera kopíruje

Samozrejme je aj toto je ukazovateľ, pretože už podľa toho viete ktorý trader je ako dobrý. Čím viac ľudí daného tradera kopíruje tým by mal byť kvalitnejší. Toto je však veľmi subjektívne avšak logické.

  1. Koľko financií daný trader spravuje

Čím viac financií daný trader spravuje tým by mal mať vyššiu dôveryhodnosť. Zistíte to tak, že klikne na tlačidlo Auto Copy a vľavo vidíte políčko Copy Funds Managed. Táto suma vyjadruje celkovú sumu, ktorú kedy daný trader spravoval.

  1. Ziskovosť

Množstvo ľudí by dalo tento bod na prvé miesto, ale ziskovosť v tomto prípade nie je úplne najpodstatnejšia.

Teraz už máte konkrétny návod ako sa registrovať a verifikovať. Okrem toho máte aj spomínané video návody. Ak sa však na to stále necítite, tak vám môžem pomôcť-

Ako vám pomôže projekt Trader2.0 

Moje meno je Jakub Kraľovanský a 2-krát týždenne so svojimi študentmi obchodujem naživo na NAGA platforme. Ak si na začiatok netrúfate hneď ísť na vlastnú päsť a zveriť svoje peniaze niekomu cudziemu, tak sa môžete zapojiť do našej LIVE ROOM stačí si len kúpiť mesačné členstvo Trader2.0. Jedným z produktov môjho členstva je aj LIVE ROOM, kde budeme spolu reálne obchodovať. Môžete sa inšpirovať mojimi obchodmi, môžete sa ma pýtať na názor a sledovať všetko čo robím. Ja osobne budem 50% kapitálu obchodovať sám a zvyšných 50% svojho kapitálu dám autokopírovať. Spoločne budeme vyhľadávať ziskových traderov a ziskové stratégie.

Rada na koniec

Autokopírovanie je skvelá možnosť ako viete na trhoch zarobiť aj bez toho aby ste museli denne 8 hodín sedieť za PC. Kľúčová je však trpezlivosť a disciplína. Vopred si určite svoj cieľ a svoje pravidlá hry. Nebuďte zbytočne chamtivý a nedávajte svoje peniaze traderom len kvôli vysokémi zisku. Snažte sa diverzifikovať a dodržiavať zásady money managementu. Pamätajte, že vďaka autokopírovaniu môžete byť v zisku, ale zlým rozhodnutím viete financie aj stratiť.

 

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

???? Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart