0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

27.09.2021 Decentralzovaná platforma na recenzie: Revain

Revain je platforma na recenzie, ktorá si kladie za cieľ zabezpečiť a odmeniť recenziu používateľov o produktoch a službách prostredníctvom technológie blockchain.

Tento projekt je podobný iným  platformám, ktoré sa zaoberajú recenziami, ako je poradca YELP a TRIP a povzbudzuje nezávislých autorov, aby napísali recenzie a pripojili k nim hodnotenia. Keď sa recenzia publikuje, Revain agregáty, priemery sa verejne zobrazujú zodpovedajúcemu skóre a rebríčku na ich platforme.

Projekt je postavený na sieti Ethereum a Tron a využíva ich technológiu, aby sa zabránilo držiteľom manipulovať s recenziami pri odmenení užívateľov za ich recenziu.

Používatelia Revain môžu pristupovať ku:

Revain Platforma - Agregované ratingy a recenzie pre spoločnosti a ich služby

Evivain Widget - nástroj na integráciu Revain recenzií do firemných webových stránok

Revain Academy - vzdelávacie zdroje pre nováčikov v kryptomenách a blockchaine

Revain ponúka dve natívne kryptomeny, ktoré majú motivovať používateľov, aby napísali skutočnú recenziu:

RVN token - stablecoin používaný na odmeňovanie a penalizáciu používateľov a firiem v procese preskúmania

REV token - je používaný spoločnosťami na podporu recenzií a spôsob, ako môžu používatelia vymeniť token za RVN token

Ako funguje?

Projekt Revain využíva päť hviezdičkový hodnotiaci systém na určenie hodnotenia spoločností, produktov a služieb a pokus o zlepšenie v tradičných fórach zameraných na recenzie  implementovaním prísnych procesov, pokiaľ ide o recenziu na Revain platforme.

Systém recenzií

Každý môže pridať recenzie na platformu Revain, ktorá, keď bude odoslaná, podstúpi trojdielny proces:

AI filtrovanie - všetky údaje najprv prejdú cez hodnotenie automatického filtrovania (RAF), ktorý je postavený na detekciu spamu, falošných recenzií a plagiátorstva.

Manuálne overenie - recenzia sa potom posiela spoločnosti alebo projektu na schválenie, ktorý môže rozhodnúť či bude recenzia zverejnená

Moderovanie - v prípade sporu moderátori vyšetria a odovzdajú konečný rozsudok o recenzií. V tomto štádiu môžu moderátori penalizovať spoločnosti alebo autorov za škodlivú činnosť a v závažných prípadoch ich suspendovať.

Po tom, ako prejde recenzia filtračným systémom a je v poriadku sa uverejní odkaz na recenziu a zabezpečuje ju blockchain.

Odmeny a povesť

Autori recenzií sú odmenení za úspešné písanie recenzií, získajú komentáre, získajú kryptomenu RVN a body skúseností. Keď autori zhromaždia body za skúsenosť, môžu získať prístup k viacerým službám, úlohám alebo odmenám.

Používatelia a organizácie môžu byť tiež penalizované za predkladanie chybných recenzií alebo za falošné hodnotenia

Prečítajte si tiež: Ethereum London hard fork

Ekosystém Revain

Decentralizovaná platforma na recenzie Revain využíva rôzne úlohy a funkcie v rámci ekosystému, aby zaistila sebestačnú a spoľahlivú platformu. Patrí sem aj stať sa expertom, ktorý ponúka rôzne úrovne a odmeny za váhy autorov a skóre karmy. Navyše, Revain používa intelektuálny systém na to, aby prešiel všetkými recenziami.

V rámci infraštruktúry kódu existujú určité obmedzenia, aby sa zabránilo potenciálnemu zneužívaniu platformy alebo jej funkcií. To zahŕňa obmedzenia počtu recenzií, ktoré je možné denne napísať. Počet recenzií na deň je päť, s výnimkou prípadov počas propagačnej činnosti alebo iniciatívy.

Používatelia tiež nemôžu upravovať ani odstraňovať svoje recenzie. V prípade autorov na úrovni 5 alebo vyššej však môžu používatelia aktualizovať svoje recenzie raz za mesiac.

Intellectual System

Technológia Revain umelej inteligencie (AI) zohráva v intelektuálnom systéme zásadnú úlohu. Keď potenciálni kupujúci hľadajú recenzie, obsah môže byť často zastaraný a nízkej kvality. Môže obsahovať osobné údaje, urážky, nadávky, spamové odkazy a podobne. Niektoré spoločnosti navyše platia za roboty, aby vytvárali falošné profily a uverejňovali falošné recenzie produktu.

Tu vstupuje do hry intelektuálny systém Revain AI, ktorý dôkladne prehľadá každú recenziu. Intelektuálny systém ich hodnotí, posudzuje a kategorizuje v rámci stanovených parametrov a dostáva hodnotenie textu. Tento systém Revain AI skenuje dĺžku textu a obsah.

Stručne povedané, intelektuálny systém Revain AI funguje na školení viac ako dvoch miliónov rôznych online recenzií. Každá recenzia bola manuálne označená ako užitočná alebo zbytočná.

Recenzie vzorových školení boli vybrané z príslušných fór, súborov údajov o rôznych falošných správach a recenzie na rôzne skupiny produktov z veľkého súboru údajov Amazonu.

Intelektuálny systém Revain AI je zodpovedný za zásadnú úlohu zabezpečenia platnosti, čestnosti a spoľahlivosti recenzií produktov a služieb. Po analýze a hodnoteniach sú recenzie zoradené z hľadiska relevantnosti, znalostí autora a úrovní angažovanosti.

Author Weighting

V kombinácii s váhou autora dostávajú autori aj stav korelujúci s mierou interakcie s platformou. Stavy sú k dispozícii na zobrazenie v profiloch. Súčasne však môže byť aktívny iba jeden stav.

Hierarchia úrovní začína úrovňou Obyvateľ. Je to k dispozícii pre používateľov, ktorí už mesiac píšu aspoň jednu recenziu týždenne.

Potom je ďalšou úrovňou stav Nadšenec. Používatelia musia odomknúť úspech Trvalý rezident, aby dosiahli úroveň Nadšenec napísaním aspoň jednej recenzie za dva týždne najmenej na tri mesiace.

Nasleduje úroveň Rezident, pričom každý mesiac budete počas šiestich mesiacov písať minimálne jednu recenziu. Na druhej strane sa tým odomkne úspech Domov, sladký domov.

Ďalšia úroveň, ktorú môžu používatelia dosiahnuť, je stav Aktívny sledovateľ. Úroveň Skúsený je k dispozícii tiež od úrovne päť, úroveň Stager na úrovni osem a úroveň Kryptomaniak na úrovni deväť.

V tomto okamihu môžu používatelia požiadať o to, aby sa stali odborníkom na Revain.

Revain Experts

Revain ponúka úroveň Expert často aktívnym používateľom, ktorí do recenzií píšu vysokokvalitnú spätnú väzbu a chcú podporiť platformu. Stať sa Revain Expertom navyše prináša používateľom veľa ďalších príležitostí.

Experti majú na stránke vlastnú osobnú autorskú kartu odborníka. Odborníci tiež získajú odznak úrovne experta, ktorý sa zobrazuje vo svojom profile a pri každej recenzii, ktorú napíšu.

Na druhej strane to zvýši vplyv recenzií a môže ovplyvniť reputáciu online značky.

Spoločnosť Revain každý týždeň vydáva zoznam odporúčaných spoločností, ktorý vybral tím Revain.

Odborníci na ocenenie získajú každý jeden žetón RVN ako odmenu za písanie recenzií o firmách, ktoré sú na zozname. Revain Experti tiež dostávajú pravidelné pozvánky na súkromné ​​expertné rozhovory s tímom Revain. Experti môžu pomôcť pri formovaní platformy pre recenziu Revain a zdôraznení všetkých nedostatkov alebo výziev, s ktorými sa platforma stretáva.

Na to, aby ste dosiahli úrovne Experta, musia byť autori aktívni od autorskej váhy najmenej deviatej úrovne a vyplniť online žiadosť. Tím Revain každý mesiac kontroluje aplikácie a aktualizuje používateľov so statusom Expert. Ak budú experti príliš dlho neaktívni, stratia právo na tento status.

Karma

Autori dostávajú karmu ako indikátor toho, aký vplyvný je ich názor. Čím vyššia je autorova karma, tým väčší rešpekt majú ich recenzie. Karma zahŕňa do svojich výpočtov rôzne činnosti používateľov. Zahŕňa to počet označení Páči sa mi a Nepáči sa mi, ktoré ich recenzie dostávajú, sumu na ich profile, a to, či má autor nejaké zablokované recenzie.

Autori navyše získajú viac karmy, ak ich recenzie alebo profil získa like od iného autora a získa  Hodnotenie autorov alebo podobné hodnotenie. Pre bežného používateľa dostanú autori jednu karmu za prijatý lajk. Autori navyše získajú tri karmy, ak ich autor v hodnotení autorov ohodnotí. Ak autori interagujú s platformou dostatočne dobre na to, aby dostali like od odborníka Revain, autori dostanú päť karm.

Review Weighting

Spolu s autormi, ktorí majú svoju vlastnú váhu a vplyv, tak ich majú aj samotné recenzie. Váha recenzií môže naopak ovplyvniť celkovú váhu spoločnosti. Čím vyššie je hodnotenie recenzie, tým viac recenzia ovplyvňuje celkovú váhu. Recenzia, ktorá hodnotí spoločnosť, ako 3 a má váhu 2, bude mať vplyv na celkové hodnotenie rovnako ako dve recenzie, ktoré hodnotia spoločnosť, ako 3 a majú váhu 1.

Existujú tri hlavné faktory, ktoré ovplyvňujú váhu recenzie:

  1. Je to úroveň autorskej skúsenosti, pričom autori vyššej úrovne majú väčšiu váhu.
  2. je to vek recenzie. Ako recenzie starnú, tým menej sa stávajú potenciálne relevantnými. Aby sa tomu zabránilo, Revain používa pri kontrolách mechanizmus odstraňovania váhy. Čím je recenzia staršia, tým má časom menšiu váhu. Revain negatívne znásobuje váhu recenzie s postupným znížením multiplikátora v priebehu 12 mesiacov.
  3. Ovplyvňujúcou váhou recenzie je popularita recenzie. Overené používateľské účty môžu upraviť váhu recenzie tým, že sa im recenzia páči alebo nepáči. Váha recenzie sa naopak zvýši alebo zníži o 1%.

Company Rating and Ranking System

Existujú tri výpočty, ktoré Revain používa na prezentáciu kvality spoločnosti; hodnotenie spoločnosti, hodnosť spoločnosti a skóre spoločnosti.

Hodnotenie spoločnosti je priemerom všetkých skóre hodnotení, ktoré uviedli autori v recenziách. Revain ponúka používateľom možnosť vyhľadávať projekty podľa kategórií. Tieto kategórie sú zoradené algoritmicky. Poradie spoločnosti je indexové číslo v poradí podľa zoznamu medzi inými spoločnosťami v príslušnej kategórii.

Spoločnosti nakoniec dostanú aj svoje individuálne skóre spoločnosti. Skóre spoločnosti je ukazovateľom, ktorý odhaľuje mieru záujmu zo strany používateľov, ktorým sa projekt dostáva. Vyššie skóre môže ovplyvniť celkové hodnotenie spoločnosti.

REV Token

Ako hlavný token projektu je REV ERC-20 nesie kľúčové zodpovednosti viacúčelového tokenu. To zahŕňa aj to, že sú hlavným motivátorom a stimulom pre autorov, aj firmy, aby používali platformu na preskúmanie Revain.

REV token, ktorý je uvedený na mnohých rôznych kryptoburzách, je volatilné aktívum. Hodnota tokenu REV závisí výlučne od prístupu voľného trhu, a preto môže niekedy predstavovať kolísanie cien.

Token REV je tiež, prostriedkom ktorý umožňuje užívateľom vyberať tokeny RVN a prevádzať ich na fiat alebo iné kryptomeny dostupné na rôznych kryptoburzách.

RVN token

Druhým v mechanizme tokenomiky dvoch tokenov Revain je token RVN. Primárne použitie tokenu RVN je odmenenie autorov a prispievateľov platforiem. Na rozdiel od tokenu REV si RVN navyše udržuje stabilnú cenu, ktorá sa rovná jednému doláru.

Zdroj: https://www.kraken.com/en-gb/learn/what-is-revain-rev , https://academy.ivanontech.com/blog/what-is-revain-and-the-rev-token

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Mohlo by ťa zaujímať

cart