0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

25.04.21 Eminem vstupuje do NFT

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]NFT patrí medzi najviac vyhypované sektory v kryptomenovom svete, čo sa stále preukazuje enormným záujmom nielen ľudí z kryptomien, ale takisto aj mimo neho. Svoje či už vyjadrenia alebo aj priamo NFT vytvárajú športovci, speváci, kapely, umelci a mnoho iných či už celebrít alebo menej známych autorov, ktorí sa prostredníctvom NFT snažia naceniť si svoje diela pravdivo a spravodlivo a rovnako za ne dostať aj príznačný obnos. To sa síce môže dostať až do extrémov, kedy sa platia vskutku nepredstaviteľné peniaze za diela neznámych autorov len preto, lebo ide o NFT. To ale určite nebude prípad Eminema, ktorý sa do tejto „hry“ taktiež rozhodol zapojiť.

NFT prostredníctvom Nifty Gateway

Nifty Gateway má byť tou šťastnou platformou, ktorú si Eminem vybral na svoje prvé NFT diela, ktoré majú byť zverejnené ešte dnes (nedeľa 25.4.). Tie sa majú skladať z troch rôznych druhov, pričom ide o edície s 50 rôznymi NFT pri prvých dvoch druhoch (s názvami "TOOLS OF THE TRADE“ a „STILL D.G.A.F“). Všetky majú pritom stáť presne 5 000 dolárov a majú priniesť ich držiteľom nielen veľmi špeciálny zberateľský kúsok, ale takisto aj fyzickú formu daného NFT podpísanú priamo Eminemom.

Prečítajte si tiež: PancakeSwap zväčšuje náskok Binance Smart Chainu pred transakciami na Ethereu

Posledný typ NFT bude nazvaná “STAN´S REVENGE“ a ide o edíciu, ktorá nebude obsahovať 50 kúskov, ale iba jeden. Ide tak o čosi tradičnejšiu formu NFT, ktorá zahŕňa iba jeden kúsok a ten sa vydraží tomu, kto za neho poskytne najväčšiu sumu. Odhadovaná cena ale ani počiatočná zatiaľ uverejnené neboli. Je však pravdepodobné, že sa ich dozvieme už čoskoro.

Nedá sa však predpokladať, že Eminem by tento krok spravil z finančných dôvodov. Podľa jeho vlastných slov mala stáť za rozhodnutím vytvoriť vlastné NFT najmä jeho osobná vášeň pre zbieranie a „collectibles“ ktorú mal už od útleho veku. Aj preto sa takýmto spôsobom rozhodol potešiť najmä jeho fanúšikov (pravdepodobne, závisiac od toho, kto sa ku jeho kúskom dostane) a tých, ktorí sú zároveň vášnivými zberateľmi.

Zdroje: https://beincrypto.com/, https://decrypt.co/

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart