0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

23.12.21 Trump opäť skritizoval kryptomeny - NFT svojej ženy ale pochválil

Bývalý americký prezident, Donald Trump, je známy aj tým, že svoj vzťah ku kryptomenám neskrýva. Už počas svojho času v Bielom Dome niekoľkokrát vyjadril, čo si o kryptomenách myslí. Tieto tvrdenia ale fanúšikov týchto aktív nepotešia, pretože Donald Trump je odporcom kryptomien. A napriek tomu, že už nie je prezidentom USA, z času na čas sa objaví v relácii, v ktorej diskutuje aj o kryptomenách.

Kryptomeny môžu byť veľmi nebezpečné

Iba pred troma dňami sa uskutočnilo interview pre Fox Business, v ktorom sa objavil aj Donald Trump. Okrem iného sa v danom interview opätovne rozoberali aj kryptomeny či NFT. Maria Bartiromo, hlavná reportérka danej show, sa Trumpa napríklad opýtala na to, čo si aktuálne myslí o kryptomenách. Jeho odpoveď znela nasledovne:

„Nikdy som ich nejako nemal rád preto, že ja osobne mám rád dolár a myslím si, že mena by mala byť stále dolár. Určite tak nepatrím medzi fanúšikov. Avšak postupne to rastie do väčších a väčších rozmerov a nikto s tým nič nerobí.“

Okrem toho ešte Trump povedal, že nemá nejaký extrémny záujem o akékoľvek iné meny, či už ide o kryptomeny alebo nie. Z jeho vyjadrení je jasné, že chce iba dolár a ostatné nepotrebuje. Rovnako ale niekoľkokrát zopakoval, že v prípade, že krypto ešte narastie, tak to môže byť veľký problém. Dokonca naznačil, že kryptomeny sú „veľmi nebezpečná vec.“

V tomto interview tak z veľkej časti iba zopakoval to, čo spomenul v poslednom interview pre Fox Business ešte v júni tohto roku. Aj vtedy bol Trump veľmi kritický voči kryptomenám a povedal napríklad, že Bitcoin vyzerá ako podvod.

Prečítajte si tiež: Salvádor nakúpil ďalšie bitcoiny v špeciálny moment

Melania vydala vlastné NFT

Zatiaľ čo Donald Trump kritizuje kryptomeny o život, jeho manželka vydala vlastné NFT. Melania Trump vydala vlastné NFT pod názvom „Melania´s Vision.“ Jeden digitálny umelecký kúsok z rúk bývalej prvej dámy sa aktuálne predáva za 1 SOL, čo je približne 180 dolárov. Melania Trump tak vydala svoje NFT práve na Solane, pričom sa ale niekoľko predstaviteľov tejto platformy dištancovalo od toho, že by malo ísť o akúkoľvek formu bližšej spolupráce či partnerstva.

„Iba chceme informovať, aby náhodou neprišlo ku nejakému omylu, že voľba Solany z jej strany bola úplne organická a tento projekt nie je súčasťou žiadnej iniciatívy zo strany Solany.“

Aj tak znelo vyjadrenie jedného z predstaviteľov tejto platformy. Rovnako na danom projekte nemal spolupracovať ani projekt MoonPay, ktorý bol často označovaný ako partner Melanie pri spustení tohto NFT. Aj táto stránka sa ale dištancovala od takýchto vyjadrení a potvrdila, že nemá uzavretú žiadnu spoluprácu s Melaniou Trump.

Kryptomeny nie ale NFT áno?

No a zatiaľ čo sa všetky možné platformy otáčajú Melánii chrbtom, Donald Trump ju v jej iniciatíve podporil. Ohľadom jej NFT kolekcie povedal nasledovné:

„Určite sa jej bude dariť veľmi dobre. Má skvelú predstavivosť.“

Je pritom viac ako zaujímavé, že Donald Trump nemá problém podporiť NFT svojej manželky, ale kryptomeny ako také vníma ako podvod alebo „veľmi nebezpečnú vec.“ Aj to nasvedčuje niečo o tom, koľko toho asi Donald Trump vie o kryptomenách. Aj preto netreba brať jeho názory či kritiku príliš vážne.

Zdroje: https://decrypt.co/, https://www.theblockcrypto.com/

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

 

 

Zdroje:

https://decrypt.co/89108/donald-trump-calls-crypto-dangerous-even-as-melania-launches-nft

 

Mohlo by ťa zaujímať

cart