0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

13.04.21 Renomovaný magazín TIME vytvorí vzdelávací obsah o kryptomenách - s kryptosvetom sa ale spojí aj inak!

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Tak a spoločnosti stále pribúdajú. Bitcoin si proste postupne podmaňuje viac a viac firiem, ktoré ho chcú mať na svojich súvahách, ponúkať ho tvojim klientom, zákazníkom alebo aj zamestnancom či len jednoducho chcú profitovať z toho, čo táto digitálna mena prináša. Najnovšia podpora ale so sebou prináša aj iný, globálnejší dopad a môže byť veľmi prospešnou pre celú kryptomenový svet.

Grayscale a TIME

Podľa CEO spoločnosti Grayscale, Michaela Sonnensheina, sa Grayscale dohodla na spolupráci s magazínom TIME, ktorý vytvorí niekoľko edukačných videí o kryptomenách a ich fungovaní. TIME by mal tieto videá pripraviť a následne zverejniť pravdepodobne počas leta tohto roka. Túto zákazku dostane následne vyplatenú od spoločnosti Grayscale v Bitcoine, pričom sa podľa slov Michaela Sonnensheina, TIME nechystá dané BTC premeniť na fiat, ale držať ho na svojej súvahe.

To ale nie je ani zďaleka všetko, čo sa týka noviniek spojených s kryptomenami a magazínom TIME. Keith Grossman, CEO TIME, sa s danou spoločnosťou dohodol, že chce prijímať svoju výplatu vo forme Bitcoinu. Či sa k takémuto kroku odhodlalo viacej zamestnancov nie je jasné. Jasné je však to, že sa tento magazín začína výrazne prispôsobovať kryptomenovému trendu, z ktorého teraz môže aj profitovať.

Prečítajte si tiež: Jednoduchý návod na ťažbu kryptomeny Monero

Podľa ďalších neoverených informácii sa totižto TIME nielenže nechystá predať bitcoiny, ktoré obdrží od Grayscale, ale takisto má plánovať aj dodatočný nákup najväčšej kryptomeny. Tie by mali byť následne taktiež pridané na súvahu tejto spoločnosti, pričom sa odhaduje, že veľkosť danej investície sa môže pohybovať radovo v desiatkach miliónov eur. Tieto informácie však nie sú potvrdené a tak ukáže až čas, či sa TIME uspokojí s BTC, ktorý dostane vyplatený vrámci spolupráce so spoločnosťou Grayscale alebo ešte dokúpi ďalšie BTC.

Nie je to žiadne prekvapenie

Táto spolupráca pritom nemôže určite nikoho prekvapiť. Magazín TIME bol totižto s kryptomenami spojený už niekoľko krát a to najmä v posledných mesiacoch. Na LinkedINe bola napríklad zverejnená pracovná ponuka tejto spoločnosti, vrámci ktorej hľadali do TIME CFO (Chief Financial Officer), ktorý má skúsenosti s kryptomenami a Bitcoinom.

Kurzy mensi

Okrem toho sa tento magazín zviezol aj na hype spojenom s NFT. Iba v marci tohto roku sa totižto TIME rozhodol predávať obaly svojich magazínov ako tokenizované produkty prostredníctvom NFT (konkrétne na SuperRare). Jeden z týchto kúskov bol dokonca predaný dňa 30.marca za približne 135 ETH, čo v tom čase predstavovalo takmer 250 000 dolárov. Išlo o „TIME Space Exploration – January 19th 1959,“ ktorý si zakúpil (kto iný ako) Justin Sun.

Zdroje: https://cointelegraph.com, https://cryptobriefing.com, https://u.today

Disclaimer
Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart