0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

11.10.2021 Line Blockchain

Sieť Line Blockchain sa snaží ponúkať jednoduché vývojové skúsenosti pre vývojárov Blockchinu, spolu s priamou skúsenosťou používateľa. Pracuje s tokenom Link a ekosystém hostí rozsiahle množstvo decentralizovaných aplikácií.

Čo je Line Blockchain?

Line ekosystém sa pýši, že je slušný Blockchain ekosystém. Natívny token Link (LN minca), ktorý zabezpečuje chod ekosystému. Ekonomika tokenu Line zabezpečuje hodnotu LN mince so zvýšením prijatia a používania Line ekosystému.

Táto sieť a ekosystém pracujúe s tromi kľúčovými zásadami.

  1. Odmeňovanie prispievateľov hodnoty vytvárajúcej sieť v rámci projektového ekosystému.
  2. Distribúcia prepojenia (LN mince) je spravodlivá a vytvára vyvážený a prepojený ekosystém.
  3. Prezentuje priateľský a ľahko ovládateľný pre užívateľské skúsenosti (UX) účastníkov siete.

Line vytvoril svoj Blockchain ekosystém, aby sa zabezpečilo, že je jednoducho použiteľný, bez ohľadu na technické odborné znalosti, vek alebo pozadie.

Blockchain Line sa zameriava na zlepšovanie svojej technológie do značnej miery škálovateľnosti a použiteľnosti. Škálovateľnosť je kľúčovou vlastnosťou, aby sa zabezpečilo, že užívateľská skúsenosť(UX) netrpí kvôli prílevu používateľov. Okrem toho škálovateľnosť a jednoduchosť vývoja v rámci ekosystému ponúka atraktívnu platformu vývojárom pre budovanie a nasadenie decentralizovaných aplikácií (Dapps).

Prečítajte si tiež: Co je Bored Ape Yacht Club?

LINE Blockchain Ecosystem

Line je plne funkčný a poskytuje prostredie pre vývojárov Blockchain, aby vytvorili škálovateľné decentralizované aplikácie na sieti. Projekt rozpozná, ktoré dapps v sieti prinášajú hodnotu a užitočnosť ekosystému. Preto LINK Blockchain ekosystém využíva tieto protokoly na prilákanie viacerých decentralizovaných projektov, zvýšiť počet účastníkov siete a riadiť celkový rast pre ekosystém Blockchain.

Reward dApps

Link token je odmena pre vyvojárov dapps, ktorí vyvíjajú ekosystém Line Blockchain. Okrem toho odmena dapps prideľuje odkaz (LN mince) zo sekretariátu odkazov pre účastníkov v sieti ako odmeny používateľa. Okrem toho sú aktuálne aktívne odmeny dapps kedy môžu používatelia vylepšiť  vlastné aplikácie Line. Vytvorenie odmeny Dapps od vývojárov tretích strán však je možné, s výhradou úspešného ukončenia postupov prevedenia a skríningu.

General dApps

Všeobecné dapps sa týkajú decentralizovaných aplikácií, ktoré pracujú na sieti Line Blockchain a neodmeňujú používateľov. Line podporuje individuálne blockchain vývojárov, aby vytvorili dApps v sieti pomocou Line Blockchain Developers. Je to súprava na vývoj softvéru (SDK) špeciálne pre nasadenie aplikácií založených na Blockchaine. Okrem toho Line má plány na pomoc vývojárom pri registrácii ich dApps na Line Blockchain DAPP Store. Tu môžu vývojári propagovať svoje služby DAPP Služby miliónom linkových ekosystémov na celom svete.

Support Programs for dApps

Ďalšia kategória decentralizovaných aplikácií (dapps) v rámci programu Blockchain Dapp Ecosystem je podpora programov. Cieľom sekretariátu odkazov je organizovať celý rad programov na poskytovanie technickej a finančnej pomoci pre užívateľov Line blockchainovej siete. Vývojári, ktorí dokážu demonštrovať potenciál a pridávať hodnotu do ekosystému s prípadom použitia pre odkaz (MN mince), budú čoskoro dostávať podporu integrácie do siete Blockchain. Okrem toho, vývojári môžu tiež dostávať konzultácie s Line odborníkmi a s Line Token economy odborníkmi.

LUCAS (LINK User Contribution Assessment System)

LUCAS (Systém hodnotenia používateľa), ako naznačuje názov, je to systém, ktorý vypočítava a hodnotí množstvo Link (COIN), ktoré má užívateľ dostať ako odmenu. V súčasnosti LUCAS obsahuje počet transakcií na decentralizovanú aplikáciu (DAPP), počet mesačných aktívnych užívateľov (MUA) a počet aktívnych peňaženiek v hodnotení odmien.

V priebehu času sa LUCAS vzorec rozšíri a vyvíja. Line sa snaží rozpoznať užívateľské stanice a objem transakcií v rámci svojich výpočtov.

LINE Token Economy

Úroveň služieb je určená pre odmeňovanie koncových užívateľov pre interakciu s decentralizovanými aplikáciami (dapps) v rámci siete Line Blockchain. Okrem toho používatelia dapps pracujúci na platforme môžu nazbierať Link (LN mince), aby ich používali cez rôzne iné dapps. Užívatelia sa môžu rozhodnúť za svoj Link kúpiť nejaký obsah na sieti, ako je hudba, videá a ďalší obsah, ktorý je na sieti. Prípadne s Link môže platiť za obchodné funkcie, ktoré ponúkajú návratnosti a zľavy. Okrem toho je token plne funkčný so sociálnymi platobnými službami v oblasti sociálnych služieb, okrem platieb za aktíva a obchodovanie so systémom Blockchain. Link je jednotka výmeny v celom Line ekosystéme.

Na úrovni platformy, vývojári používajú Link na účtovanie užívateľom malý poplatok pri interakcii s decentralizovanou aplikáciou (DAPP). Poplatok pokrýva náklady na výpočtovú právomoc plniť žiadosť o transakciu. Ako také sa poplatky budú líšiť s rôznymi typmi transakcií. Okrem toho, každá DAPP v rámci ekosystému linky je schopná nastaviť svoju vlastnú štruktúru poplatkov. Poplatky môže zaplatiť užívateľ alebo aplikácia v závislosti od politiky DAPP.

LN Coin (LINK Token)

Natívny token platformy je Link, niekedy označovaný ako LN minca. Link (alebo LN minca) je v srdci Link ekosystému, ktorý uľahčuje decentralizovanú spoluprácu, spojenie a stimulovanie čestnej účasti. Veľa projektov založených na Blockchaine prideľujú rezervné množstvo tokenov na predaj a financovanie žiadosti. Rôzne súkromné a verejné financovanie môže často viesť k veľkému množstvu tokenov v rukách malého počtu investorov. Okrem toho, financovanie prostredníctvom predbežného spustenia Tokenu môže prispieť k hodnote trhovej kapitalizácie po spustení. To by mohlo potenciálne viesť k nadmernému oceneniu projektu, ak ekosystém ešte nie je plne funkčný.

Sieť Line Blockchain verejne sľubuje, že nebude distribuovať prepojenie (LN mince) na financovanie projektu. Okrem toho prepojenie funguje prostredníctvom ekonomiky tokenu na dvoch úrovniach, a to úroveň služieb a úrovne platformy.

Developeri Line Blockchainu poskytujú konzolu a API služby s použitím siete tak, aby sa mohli vyvinúť v známom prostredí.

LINE BITMAX Wallet

Je to integrovaná peňaženka, ktorá umožňuje používateľom ukladať a preniesť všetky aktíva Line blockchainových služieb. Užívatelia môžu získať informácie o svojich aktívach na Line Blockchaine alebo ich posielať. Keď chcete, aby používatelia kontrolovali alebo previedli svoje aktíva, musíte integrovať peňaženku Line Bitmax do vašej služby.

Peňaženka Bitmax používa Line účet a priradená peňaženka používateľa je mapovaná na jednom na účet používateľa. Akonáhle sa zaregistrujete na peňaženku Bitmax, môžete si vybrať reťazec a prehľadávať buď tokeny založené na Cashew alebo Daphne.

Zdroj:https://academy.ivanontech.com/blog/exploring-the-line-blockchain-link-token-and-ln-coin , https://docs-blockchain.line.biz/overview/?id=line-bitmax-wallet

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Twitter : https://twitter.com/Trader_20_
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Mohlo by ťa zaujímať

cart