0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

08.03.21 TOP 10 NFT projektov, ktoré je dobré sledovať v roku 2021

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Možno ste si všimli, že trh NFT je v súčasnosti veľmi horúci. Tieto jedinečné zbierkové predmety rýchlo pretvárajú rolu kryptomien. NFT môžu dnes predstavovať takmer akýkoľvek skutočný alebo digitálny produkt. Z tohto dôvodu vychádza na svetlo rastúci počet platforiem a projektov. 

Bohužiaľ, pokiaľ nemáte veľa času, triedenie týchto projektov sa môže ukázať ako skutočná bolesť. Okrem rastúceho počtu prípadov použitia pre NFT kombinuje mnoho hybridných platforiem rôzne ďalšie blockchainové funkcie niekoľkými zaujímavými spôsobmi. Našťastie si nemusíte nájsť budúci týždeň voľno, aby ste našli ziskový projekt. Tu je top 10 projektov NFT, ktoré by bolo fajn sledovať v roku 2021.

Aloha DeFi

Aloha DeFi kombinuje najlepšie atribúty NFT s protokolmi DeFi a vytvára tak jedinečný investičný zážitok. Používatelia Aloha DeFi môžu vkladať token do DeFi platformy a dostávať odmeny NFT. Tieto NFT sa líšia od vašich bežných zberateľských predmetov tým, že majú zásadnú úlohu pri správe siete.

Je pozoruhodné, že každý fond vypláca rôzne NFT na základe vášho záväzku. Platforma uľahčuje získanie niektorých zbierkových predmetov, ktoré potom môžete držať, obchodovať alebo predávať a získať tak ďalšie zisky.

HashMasks

HashMasks je v súčasnosti jedným z najvýkonnejších NFT z hľadiska trhovej kapitalizácie. Táto platforma vám umožňuje vlastniť masku špeciálne navrhnutú jedným z viac ako 70 uznávaných umelcov spoločnosti. Tieto živé digitálne umelecké diela majú na výber z piatich rôznych charakteristík, vrátane farby očí, farby pleti, masky, postavy a predmetov.

Spoločnosť HashMasks, ktorú zaviedli laboratóriá Suum Cuique Labs zo švajčiarskeho Zugu, si v súčasnosti zaistila pozíciu dvojky, pokiaľ ide o trhovú kapitalizáciu. Pôsobivo je pre verejnosť k dispozícii 16 384 jedinečných digitálnych portrétov.

SoRare

SoRare je športová memorabília NFT a fantasy futbalová platforma. Používatelia môžu zbierať a obchodovať s limitovanými edíciami zbierok digitálneho futbalu najlepších hráčov z celého sveta. Používatelia SoRare môžu tieto karty zbierať a potom zostavovať a spravovať svoj tím.

Platforma ponúka bezplatné turnaje, takže môžete hrať toľko, koľko chcete. Vaše body závisia od skutočných výkonov vašich hráčov. Túto platformu podporilo predovšetkým 41 medzinárodných futbalových tímov. Noví používatelia tiež dostanú nejaké výhody, napríklad bonus za registráciu, ktorý obsahuje niektoré karty zadarmo.

Art blocks

Art Blocks posúva koncept umenia NFT o krok ďalej vďaka svojmu jedinečnému prístupu na trh. Sieť funguje ako predprogramovateľný abstraktný maliar. Jednoducho vložíte nejaké podrobnosti o požadovanom diele a algoritmus vytvorí pred vašimi očami jedinečné umelecké dielo NFT.

Sieť tiež ponúka používateľom možnosť vlastniť kúsok zbierky Art Blocks Curated Collection. K dispozícii je tiež ihrisko pre umelcov, kde môžu bežní používatelia za poplatok nahrávať, obchodovať a dražiť svoje umelecké diela.

Sandbox

Sandbox je ďalší projekt NFT, ktorý si v tejto chvíli získava veľkú pozornosť. Ak názov znie povedome, je to preto, že platforma existuje už pár rokov. Spočiatku to začalo ako herná platforma pre Windows a mobilné zariadenia. Pôsobivé je, že pôvodná verzia má viac ako 40 miliónov stiahnutí a viac ako 1 milión aktívnych používateľov mesačne.

Vďaka integrácii technológie NFT do platformy môžu používatelia teraz speňažiť svoje úsilie vo virtuálnom svete založenom na komunite voxelov. Môžete si vytvoriť svoje vlastné NFT v hre a potom ich obchodovať alebo predávať na ľubovoľnom globálnom trhu NFT. Platforma bola schopná zabezpečiť 2,5 milióna dolárov na podporu tejto inovatívnej integrácie NFT.

Falcon NFT

Spoločnosť Falcon NFT sa snaží zmeniť spôsob, akým poskytujete dôkaz o vlastníctve aktív v reálnom svete. Sieť umožňuje používateľom vydávať NFT ERC-20, ktoré predstavujú vlastníctvo akejkoľvek hodnotnej položky vrátane šperkov, akčných figúrok, automobilov, športových memorabílií, komiksov a ďalších. Používateľ jednoducho musí poskytnúť všetky príslušné údaje o položke a o zvyšok sa postará systém.

Pôsobivo vám platforma poskytuje anonymný systém tokenizácie mincí, ktorý tento proces zjednodušuje a nevyžaduje žiadne osobné údaje. Cieľom projektu je vylúčiť kopu papierovačiek, ktoré sú zvyčajne spojené s dokumentáciou dokazujúcou vlastníctvo.

Opensea

Opensea bolo jedným z prvých peer-to-peer NFT trhov, ktoré vstúpili do tohto sektoru. Od svojho vzniku zaznamenala rastúcu účasť zberateľov. Platforma je navrhnutá tak, aby ktokoľvek mohol bez námahy nakupovať, predávať a obchodovať s NFT na medzinárodnej úrovni.

Opensea je v súčasnosti považovaný za jeden z najväčších trhov NFT z hľadiska denného objemu obchodov. Platforma poskytuje používateľom obrovský výber NFT. S viac ako 4 miliónmi možností si pri nákupe na Opensea určite nájdete nejaké zaujímavé zbierkové predmety.

Kurzy mensi

Rariable

Rariable je ďalšia platforma na trhu. Platforma je riadená komunitou a používatelia môžu hlasovať o aktualizáciách prostredníctvom protokolu decentralizovaného riadenia. Rariable sa špecializuje na ERC-721 NFT a jeho dizajn je ľahko ovládateľný. Na využitie tohto užitočného trhu nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti.

Rariable je jedinečný, pretože umožňuje externým umelcom vytvárať NFT pre svoje už vytvorené diela. Tento prístup umožňuje umelcom lepšie sledovať a monitorovať ich výtvory, aby zabezpečili, že dostanú príslušné autorské honoráre. Rariable naďalej zaznamenáva rastúcu účasť s 20 000 tvorcami a obchodníkmi registrovanými v sieti v tomto čase.

SuperRare

Ak hľadáte super špičkové NFT, je tu trh SuperRare . Na rozdiel od konkurencie nemôžete na tejto platforme zverejniť ani NFT, kým neprejdete prísnym schvaľovacím procesom. Platforma je nabitá špičkovými digitálnymi umeleckými dielami jednej edície.

MakerPlace

MakerPlace je ďalší špičkový digitálny ekosystém NFT. Platforma vám umožňuje vytvárať NFT a nakupovať, predávať a obchodovať s týmito umeleckými dielami. Každý kúsok na MakerPlace je digitálne podpísaný jeho tvorcom. Zameranie platformy na kvalitu znamená, že pravdepodobne miniete čosi viac krypta, aby ste dostali do rúk jeden z týchto vzácnych kúskov.

MakerPlace umožňuje profesionálnym digitálnym tvorcom spravovať a vytvárať trvalé doklady o vlastníctve ich diel. Sieť tiež umožňuje týmto umelcom vykonávať ďalšie úlohy zamerané na umenie, ako napríklad vydávanie jedinečných vydaní na pamiatku určitých míľnikov alebo úspechov.

Je rok 2021 - Chyťte vlnu NFT

Všetky tieto projekty NFT sa pravdepodobne oplatí vyskúšať. Sektor NFT bude mať prelomový rok a môžete očakávať, že tieto platformy budú mať významnú úlohu vo vývoji trhu.

zdroj: publish0x

Disclaimer
Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart