0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

02.09.21 Trump opäť potvrdil, že nerozumie kryptomenám

Bývalý americký prezident Donald Trump sa nikdy netajil tým, že nie je najväčší fanúšik kryptomien. Veď on na to ale asi ani nemá dôvod, keďže bol schopný absolútne využiť  tento nefungujúci, finančný systém vo svoj benefit a stať sa miliardárom. Aj preto asi nemal nikdy nejakú extra veľkú motiváciu vzdelávať sa o novovzniknutom finančnom systéme, ktorý môže ten aktuálny pomaly zosadiť z trónu alebo minimálne prispieť ku jeho veľkej zmene. A to, že o kryptomenách sa vôbec nesnažil nič naučiť potvrdili aj jeho posledné komentáre.

Kryptomeny sú fake

Donald Trump sa nikdy netajil tým, že „povie, čo má na jazyku.“ Podľa jeho voličov to mala byť často práve táto vlastnosť, ktorá im bola na ňom sympatická a pre ktorú ho volili. A tento postoj sa evidentne z jeho strany nezmenil ani potom, čo odišiel z Bieleho Domu, keďže sa v poslednom rozhovore pre Fox Business spolu s hostiteľom Stuartom Varneym rozprávali aj o kryptomenách a opäť iba úprimne povedal to, čo si o týchto aktívach myslí.

„Mám rád menu Spojených Štátov. Mám pocit, že kryptomeny ju môžu poškodiť. Mali by sme mať investované peniaze v našej mene, nie...v týchto, ktoré môžu byť fake. Kto vie čo sú vôbec zač, ale určite ide o meny o ktorých toho ľudia vôbec nevedia veľa.“

Iba toto krátke stanovisko z jeho rozhovoru poskytuje hneď niekoľko zaujímavých tvrdení, na ktoré sa vynára hneď niekoľko otázok. Do očí napríklad bije fakt, že napriek tomu, že tvrdí, že sú tieto „meny“ fake (v minulosti ich dokonca nazval podvodmi), tak o nich stále hovorí ako o menách, čím priznáva ich monetárnu hodnotu. Aj týmito vyjadreniami ale opätovne poukázal na svoju náklonnosť voči doláru, ktorý v júni tohto roka rovnako porovnával priamo s Bitcoinom. No a určite nikoho z vás  neprekvapí, ako toto porovnávanie dopadlo.

Trump svoj názor vôbec nezmenil

„Svetovou menou by stále mal byť dolár. A nemyslím si, že by sme mali mať všetky tieto Bitcoiny vo svete. Myslím si, že by mali byť prísne regulované. Tieto „meny“ totižto berú výhody doláru a uberajú na jeho dôležitosti.“

Opäť ide o pomerne zvláštne komentáre na tému kryptomien a doláru. Trump ale jednoducho nemá dôvod kryptomeny podporovať a tak je možné, že pokiaľ príde na tému kryptomien, vždy sa bude tento bývalý americký prezident snažiť o porovnávanie s americkým dolárom a vždy tam bude vopred daný víťaz. Treba však ale dodať, že v jeho komentároch nikdy nevidíme žiadne fakty. Ani v jednom z jeho posledných rozhovorov totižto nevysvetlil, prečo je práve ním ospevovaný dolár tak strašne dobrý oproti Bitcoinu. No a voči najväčšej kryptomene rovnako nevzniesol žiadnu reálnu kritiku, ktorou by poukázal na to, že sa čo to o tejto kryptomene snažil naučiť a pochopiť ju predtým, ako by ju porovnával. Ale veď koniec koncov na toto sme boli u tohto bývalého prezidenta vždy zvyknutý, takže nás to nemôže prekvapiť ani v spojení s kryptomenami.

Prečítajte si tiež: Nigéria chce spustiť svoju CBDC už v októbri 

Zdroje: https://www.trustnodes.com/, https://cryptopotato.com/

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Mohlo by ťa zaujímať

cart