Staň se členem komunity

DISCLAIMER : Členství má edukační charakter a má sloužiť jen jako studijní materiál.

[ARPrice id=103]

O čem je projekt Trader 2.0?

Všetky top novinky priamo do Tvojho mailu

Odběr můžete kdykoli zrušit kliknutím na odkaz v zápatí našich e-mailů. Informace o našich postupech ochrany osobních údajů naleznete na stránce.

Jako marketingovou platformu používáme Mailchimp. Klepnutím na přihlášení k odběru potvrzujete, že vaše informace budou přeneseny do služby Mailchimp ke zpracování. Více informací o postupech ochrany osobních údajů společnosti Mailchimp naleznete zde.

Reference

Jakuba poznám nejaký ten piatok. Je to fakt profík v tom čo robí a zveriť mu peniaze, tak to bola tá najlepšia vec, akú som mohol urobiť.

Ján Maťko

Jakuba sledujem už dlhšiu dobu a informácie a analýzy z trhu, ktoré nám ponúka sú úplne super a preto všetkým vrelo odporúčam zúčastniť sa jeho kurzu.

Oliver Multáň

Odporúčam ti tento tradingový kurz od Jakuba Kraľovanského, pretože ťa naučí, ako jednoducho a efektívne sa dá zarábať na kryptomenách.

Richard Januário

Sledujem Jakuba už vyše roka. Keďže mám zainvestované, sledujem aj jeho traderské videá, vidieť v tom naozajstný progres a má vás čo naučiť.

Veronika Kiššová

Jakuba ako tradera sledujem už dlhšiu dobu. Je vidieť, že v tom čo robí je naozaj ako ryba vo vode, pretože len tak človek dokáže podať skvelý výkon. Čo sa na jeho výsledkoch, obchodoch a analýzach naozaj krásne potvrdzuje. Takže rozhodne odporúčam sledovať.

Dominik Džamba

Připravený začít?

Pokud jsi úplný začátečník a neumíš se dále pohnout, tak doporučuji začít tímto jednoduchým e-book, kde je vysvětleno vše co na začátek potřebuješ vědět.

Pozrieť e-book

casino paypal