0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Vianočná akcia od Binance - 10$ v BTC pre nových zákazníkov

Binance najväčšia kryptomenová burza na svete si pripravila pre svojich nových zákazníkov na Slovensku Vianočnú darčekovú kartu.

10$ v BTC ako darček

,,Vianoce sa blížia a my máme pre vás skvelú správu! Tento rok nemusíte tráviť čas rozmýšľaním nad tým, aký darček kúpiť svojim priateľom a rodine. Tieto vianočné darčeky platia my! Na spoločnú oslavu vianočného obdobia Binance spúšťa exkluzívnu kampaň, ktorá vám umožní darovať vašim priateľom a rodine darčekové karty v hodnote 10 $ v Bitcoine (BTC) zadarmo,” uvádza Binance v oficiálnej tlačovej správe.

Obdobie akcie: Od 6.12.2022 00:00 (CET) do 26.12.2022 23:59 (CET)

Ako sa zúčastniť?

● Ak už máte účet, pozvite svojich priateľov, aby sa pridali k Binance. Nemusíte nič nikam posielať, vypĺňať a potvrdzovať. Môžete im to povedať napríklad zajtra pri večeri. A je to!

● Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa na Binance, dokončite verifikáciu počas trvania kampane a získavate nárok na darčekovú kartu Binance v hodnote 10 $ v BTC
zadarmo

Ak použijete náš link, zaregistrujete sa a dokončíte verifikáciu účtu počas trvania kampane (KYC), získate nárok na darčekovú kartu - 10$ v BTC a rovnako získate 20% zľavu na obchodné poplatky pri spotovom obchodovaní.

Podmienky kampane

● Táto kampaň je dostupná len pre slovenských používateľov.

● V rámci tejto kampane je k dispozícii 480 darčekových kariet a budú distribuované používateľom podľa poradia registrácie na Binance.

● Tím Binance Gift Card bude posielať exkluzívne darčekové karty na e-maily oprávnených príjemcov raz týždenne počas trvania kampane.

● Iba noví používatelia Binance, ktorí dokončia overenie identity, majú nárok na uplatnenie exkluzívnych darčekových kariet pre nových používateľov.

● Používatelia si môžu uplatniť svoje darčekové karty v aplikácii Binance alebo na webovej stránke.

● Každý užívateľ môže získať maximálne jednu odmenu.

● Doba platnosti exkluzívnych darčekových kariet pre nových používateľov je stanovená na sedem dní od času distribúcie. Oprávnení príjemcovia by mali dokončiť overenie totožnosti a uplatniť svoje exkluzívne darčekové karty pre nových používateľov do 120 hodín od registrácie účtu.

● Binance si vyhradzuje právo diskvalifikovať všetkých účastníkov, ktorí podľa jej odôvodneného názoru konajú podvodne alebo nekonajú v súlade s podmienkami Binance.

● Ďalšie podmienky propagácie nájdete na tomto odkaze.

binance akcia

Chcem 10$ v BTC ako darček

DISCLAIMER:
Tento článok ma edukačné účely a všetky informácie v ňom majú slúžiť len ako študijné materiály. Neposkytujeme žiadnu z hlavných či vedľajších investičných služieb ani investičné poradenstvo.

Mohlo by ťa zaujímať

cart