0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Tretí mesiac na NAGA - Koľko sme zarobili?

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]Pomaly sa nám končí tretí mesiac na NAGA a tak by sme mali opäť spraviť súhrn mesiaca. Tri mesiace sú už dostatočná vzorka na to, aby sme vedeli urobiť aj niektoré závery. Ako sa nám teda darilo v treťom mesiaci?

Trh do strany nám vyhovuje

Už minulý mesiac som hovoril o tom, že ak bude nudné leto, tak trh do strany by nám mohol pri obchodovaní vyhovovať. Presne to sa aj ukázalo. Za posledných 30 dní sme spravili 219 obchodov so ziskom 398€. Náš začiatočný kapitál činil cca 4100€. To znamená zisk 9,70% za mesiac.

Na obrázku vidíte moje slová.

Chcem sa registrovať na NAGA - TU.

Čo sme zmenili?

Na obchodnom páre USD/JPY sme prekopali úplne všetko a ostali sme na 4H grafe. Naopak na EUR/USD sme nezmenili takmer nič a ostali sme na dennom grafe. Pochváliť sa môžeme aj nízkymi otvorenými stratami /drawdown/, ktoré sa hýbali maximálna okolo 100€. Takmer počas celého mesiaca sme mali otvorenú stratu do 50€ a žiadny obchod sa nedostal do výraznejších problémov. Tento mesiac bol navyše veľmi pokojný aj čo sa týkalo udalostí. Stratégiu sme vypínali minimálne. Prvý krát po troch mesiacoch sa dokonca stalo, že stratégia zobchodovala úplne celý obchodný týždeň vrátane piatku. Z hľadiska pohody a kľudného tradovania bol toto najlepší mesiac zo všetkých troch.

Ako hodnotím stratégiu po I. kvartáli?

Tri mesiace sú už celkom dostatočná vzorka aby sme ako tak vyhodnotili naše nastavenie a obchodovanie na NAGA platforme. Prvý mesiac bol skvelý a dosiahli sme zisk cca 12%. Naopak druhý mesiac bol absolútne odlišný a uzavreli sme stratu 10%. V tomto mesiaci sme však videli na FOREXE dlhé trendy, kedy napríklad EUR/USD 9 dní vkuse rástlo bez retracementu. V tomto období sme práve zaznamenali najväčšie problémy a strátové obchody. Potom sa však trh zase ukľudnil a my sme zase začali byť ziskový. Po troch mesiacoh môžem konštatovať, že akonáhle sa trh uchyľuje k dlhšiemu trendu je lepšie prejsť na denný graf a častejšie vypínať stratégiu. Ak ide trh do strany je lepšie byť afresívnejší. Teraz bude kľúčové vyladiť krivku aby sme nemali také veľké prepady a držali sa nášho dlhodobého cieľu 5% mesačne.

Profil Kralovansky je 4-tý najfundovanejší na NAGA!

Čo to vlastne znamená? Na NAGA je niekoľko rebríčkov, ktoré vám ukazujú kvalitu traderov. Jeden z tých absolútne najdôležitejších je ten koľko kapitálu v danom mesiaci spravujete. Ak totiž spravujete veľa kapitálu, tak to znamená, že ľudia vám veria a vaša stratégia dáva hlavu aj pätu. Tento mesiac sme na NAGA obsadili krásne 4-té miesto s kapitálom cez 1 milión eur. Celkovo nás tento mesiac teda kopírovali traderi s kapitálom viac ako milión euro.

POZOR! Toto nie je finančná rada ani finančné poradenstvo. Aj ja sa môžem mýliť a môžem dosiahnuť aj straty. Každý obchodník je zodpovedný sám za seba.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart