0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

TOP 4 novinky, ktoré musíte vedieť.

Posledné mesiace boli veľmi produktívne a projekt Trader 2.0 prešiel mnohými zmenami a novinkami. Poďme si zhrnúť tie najdôležitejšie.

1. Edukácia - Nové stratégia

Celý tento rok som študoval nové stratégie, metódy ako čítať dáta a posledné mesiace sme spoločne s Petom Glembom prešli kurzom kde sme sa intenzívne študovali pojmi ako order flow, volume profile, market profile, POC, session volume.

Pojmy ktoré som hore spomenul, som doteraz v reálnej analýze ani tradingu nepoužíval, ale od tohto momentu tieto nové stratégie začnem používať. Keďže som postupne začal delegovať všetky svoje aktivity, tak po veľmi dlhom čase mám naozaj kopec času a chuti na trading.

2. Rozšírenie tímu - Support aj odborníci

Nedávno sme rovnako rozšírili tím, takmer na každom poste. Projekt Trader 2.0 v tomto momente funguje aj bezo mňa a ja sa tam môžem venovať len tradingu. Máme tu podporu, support, edukačné materiály, videá jednoducho všetko. Trader 2.0 tak úplne prvý krát vo svojej histórii funguje aj bez môjho priameho zásahu.

 

3. Symbolický účet na KUCOINE tzv. ,,ukážkový."

Vo VIP skupine som si založil ukážkový účet na KUCOINE a na tomto účte budem robiť všetky LONG alebo SHORT obchody, presne tak ako ich zadávam do členstva. Vo VIP skupine na LIVE ROOMoch budem často krát obchodovať z toho účtu a ľudia budú môcť teda vidieť ako čo robím a manažujem naživo a v praxi.

Toto je jediný účet, ktorý budem ukazovať verejne a to len vo VIP skupine. Nepotrebujem ukazovať všade všetko len preto aby som pár ľuďom ukázal, že áno po 5 rokoch FULL time tradingu stále tradujem. Verejne ho taktiež ukazovať nebudem. Bude slúžiť len na edukačné účely vo VIP skupine.

4. Nové spolupráce

Čoskoro oznámim aj nové dlhodobé spolupráce, ktoré zase celý projekt posunú ďalej. Nejdem predbiehať, ale všetko sa dozviete už v septembri. Na lane mám veľkých odborníkov na NFT aj Metaverse. Rovnako poškuľujem aj po COPY trading modely a rôzne ďalšie.

 

Mohlo by ťa zaujímať

cart