0
 0,00 0 items

No products in the cart.

Svätý grál investovania podľa Warrena Buffeta

Vítam vás pri štvrtom diely vzdelávaco investičnej akadémie zvanej

Svet Investícií

Drvivá väčšina investorov a bežných ľudí sa vo svojich začiatok snaží nájsť nejaký ,,svätý grál“ investovania. Však za tie roky určite musel niekto vymyslieť nejakú zaručenú stratégiu, ktorá musí stále fungovať. Miliardári a legendy v investovaní ako Warren Buffet používajú určite nejaké pravidlo vďaka ktorým vedeli zarobiť milióny.

Ako by sa ináč stali tak bohatými? Ako je možné, že za tie roky nahromadili také bohatstvo? Existuje vôbec nejaké zlaté overené pravidlo ktoré funguje?

Dopredu treba povedať, že investovanie je veľmi zložitá ,,disciplína“ a ani Warren Buffet ani nikto iný nemá patent na rozum. Aj on a rôzny legendárny investori mali niekoľko krát veľmi zlý úsudok a veľa krát sa popálili.

Avšak ak by som mal povedať jednu zaručenú stratégiu či inak povedané metódu, ktorá napríklad aj z Warrena Buffeta spravila miliardára, tak je to táto:

DISCLAIMER:
Tento článok ma edukačné účely a všetky informácie v ňom majú slúžiť len ako študijné materiály. Neposkytujeme žiadnu z hlavných či vedľajších investičných služieb ani investičné poradenstvo.

Mohlo by ťa zaujímať

cart