0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Spolupráca Trader 2.0 s XTB. Nálož informácií a možností vzdelávania sa.

Ako aj minulý týždeň, tak rovnako aj tento, Vám v spolupráci s XTB prinášame zaujímavý informačný obsah. Čo sme si pre Vás prichystali?

Článok: Obchodovanie S&P 500 – Ako investovať do indexu S&P 500

V článku sa dozviete čo je vlastne index S&P 500 a pozrieme sa aj na jeho históriu. Ukážeme si, ako index funguje a kedy je najlepší čas začať obchodovať. Na svoje si prídu aj tí, ktorí len začínajú a nemajú skúsenosti s obchodnou platformou. Viete kedy sa S&P 500 obchoduje a aká je momentálna hodnota indexu? Všetky odpovede sa dozviete v tomto článku: Obchodovanie S&P 500 – Ako investovať do indexu S&P 500

Video: Podielové fondy vs. ETF: Výkonnosť, nákladovosť a časová náročnosť

Investovanie pomocou podielových fondov bolo pred pár rokmi pre väčšinu ľudí jednou z mála možností, ako si dlhodobo sporiť. Podielové fondy však v porovnaní s ETF ponúkajú slabú výkonnosť, vysoké poplatky a mnohé iné nevýhody. Posledné roky evidujeme veľký záujem o ETF práve zo strany klientov, ktorí mali roky peniaze v banke. Často je ale zložité porovnať, o koľko viac sa peniaze zhodnotia v ETF.

Práve preto sme sa rozhodli, že pre Vás porovnáme najvýkonnejšie bankové fondy s príslušnými ETF z hľadiska výkonnosti. Pozrite si toto video na youtube

Vzdelávací cyklus: Naučte sa obchodovať aj v čase, keď trhy padajú

Aktuálna volatilita na finančných trhoch praje tradingu a ponúka obchodníkom množstvo príležitostí. Táto séria 5 videí Vám pomôže ich využiť – či už trh klesá, alebo rastie. Naučíte sa:

  • základné aj pokročilé princípy price action a technickej analýzy,
  • využívať trhové poklesy vo svoj prospech,
  • príklady z praxe – Bitcoin, S&P 500, EURUSD, zlato a ďalšie

Bezplatný kurz tradingu so zameraním na obchodovanie v medveďom trhu

E-book čo všetko by ste mali vedieť o inflácii?

Inflácia aktuálne hýbe svetom a všetky dáta a rozhodnutia centrálnych bánk sa viažu na infláciu. Preto si spoločnosť XTB pre vás na tento týždeň pripravila e-book o inflácii. Ten si môžete zažiadať úplne zadarmo TU e-book o inflácii - Čo všetko by ste mali vedieť o inflácii?

Záver

Táto spolupráca bude dlhodobého rázu a je postavená na výmene si informácií, obsahu a tvorenie spoločného zaujímavého obsahu. Trader 2.0 je kryptomenová skupina a zameriava sa výlučne na obchodovanie kryptomien. Na obchodovanie kryptomien však už dnes treba mať prehľad aj v kapitálovom trhu. Treba detailne sledovať rozhodnutia centrálnych bánk a prácu s úrokovými sadzbami. Práve tento obsah nám bude dodávať náš partner XTB.

 

 

 

 

 

 

 

Mohlo by ťa zaujímať

cart