0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Ripple CEO: 20 najväčších bánk začne obchodovať kryptomeny

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]

Brad Garlinghouse, CEO Ripplu a jedna z najzvučnejích osobností v kryptomenovom svete, sa prostredníctvom „Ripple Insight“ blogu vyjadril na tému kryptomien a blízkej budúcnosti. Pozrel sa najmä na rok 2020 a zmeny, ktoré by mohli v tomto roku nastať. Rovnako sa aj zamyslel nad celým kryptomenovým trhom. Aké názory teda Brad Garlinghouse zastáva?

TOP 20 najväčších bánk začne obchodovať kryptomeny

Možno sa to bude zdať absurdne, avšak podľa Brada by mali čoskoro všetky veľké banky obchodovať kryptomeny. Malo by sa tak stať už na budúci rok. Podľa Garlinghousa by banky vraj mali skúšať nielen obchodovanie týchto aktív, ale takisto aj ich nákup a dlhodobý hodl.

Takisto si myslí, že v roku 2020 by sme mali uvidieť prvú CBDC (central bank digital currency). Ktorá krajina bude prvá nie je jasné, avšak Čína, Japonsko alebo Švédsko patria bezpochyby medzi tie najrozvinutejšie krajiny v tomto smere.

Rok 2020 nás očistí od pochybných projektov

Brad Garlinghouse takisto verí, že v roku 2020 skončí veľa projektov. Pre kryptomeny by to však malo byť dobrou správou.

„Svet nepotrebuje viac ako 2 000 digitálnych aktív. Aj keď si nemyslím, že jedna minca by bola dostačujúca, je úplne jasné, že pokiaľ niektorý projekt nemá reálne využitie, neprežije.“

Túto predikciu už Brad zverejnil aj v minulosti keď sa vyjadril, že si myslí, že až 99% všetkých terajších kryptomien pôjde s cenou na nulu. Najväčším problémom by mali byť projekty, ktorých využitie v reálnom svete je nulové. Práve tie by podľa Brada Garlinghousa mali v roku 2020 skončiť.

Ako pri všetkých vyjadreniach popredných osobností akejkoľvek kryptomeny však treba byť obozretný. Brad Garlinghouse je totižto známy tým, že o „svojej“ kryptomene sa vždy vyjadruje extrémne pozitívne, zatiaľ čo ostatné kryptomeny otvorene kritizuje. Ako CEO Ripplu tak určite bude verejne hovoriť nielen o tom, že kryptomeny sú budúcnosť, ale aj to, že „Ripple je cesta.“ Práve preto treba brať všetky podobné vyhlásenia s rezervou.

Zdroj:

https://u.today/ripple-ceo-predicts-that-20-biggest-banks-will-trade-crypto-in-2020

Vianočná akcia! Každý kto si v rozmedzí od 1.12 - 20.12 zakúpi 3 mesačné členstvo Trader2.0 získava kurz ,,História peňazí" v hodnote 59€ úplne zdarma. Každý kto si zakúpi 6 mesačné členstvo získava kurz ,,TOP 5 stratégií na kryptomeny" v hodnote 89€ úplne zdarma.

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

???? Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart