0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Prvé tohtoročné Povídaní o trzích je tu!

Prvé tohtoročné Povídaní o trzích je tu! Tentokrát sa Jaroslav Brychta, Tomáš Vranka a Martin Jakubec zamerajú na veľké technologické spoločnosti a ich hospodárske výsledky.

Jaroslav Brychta, Tomáš Vranka a Martin Jakubec sa po niekoľkých mesiacoch opäť stretávajú, aby diskutovali o najdôležitejších udalostiach vo svete, ktoré ovplyvňujú trhy. V aktuálnej časti sa Jarda, Tomáš a Martin zamerajú najmä na veľkú technologickú päťku.

O technologických gigantoch sa hovorí stále, najmä po výsledkovej sezóne. Vo väčšine prípadov išlo o zmiešané správy: výsledky Alphabetu, s tým súvisiace reklamy na YouTube, Amazon a jeho cloud, Apple a jeho projekty alebo Microsoft či sklamanie Intelu. Samozrejme reč bude aj o Netflixe či Tesle.

xtb akcia zdarma

Aká je teda súčasná situácia? A čo to všetko znamená pre big tech firmy v budúcnosti? Aký vplyv môže to mať na život bežného človeka? Jarda, Tomáš a Martin o tom všetkom diskutujú v novej časti Povídaní o trzích. Okrem spomínaných tém sa venovali aj iným otázkam, ako je ekonomika a to, ako ju vidí FED. Pozreli sa aj na výsledky amerických bánk alebo výsledky hodnotových firiem.

Ak si chcete vypočuť najnovšiu epizódu, môžete sa na ňu bezplatne prihlásiť tu: https://sk.xtb.com/povidani-o-trzich

DISCLAIMER:
Tento článok ma edukačné účely a všetky informácie v ňom majú slúžiť len ako študijné materiály. Neposkytujeme žiadnu z hlavných či vedľajších investičných služieb ani investičné poradenstvo.

 

Mohlo by ťa zaujímať

cart