Pasívny príjem Trader 2.0

Obchodujte na FOREXE ako profesionál!

Stačí Vám len založiť účet, napojiť sa na nás a profitovať. Stav svojho účtu ako aj všetky obchody si môžete pohodlne kontrolovať cez notebook či mobilný telefón.

Prečo sa zapojiť do pasívneho príjmu Trader 2.0?

MAMM

Vďaka systému Multi account Money Management a licencie pre správu kapitálu, môže stratégia zhodnocovať peniaze aj pasívnym investorom s úplne rovnakým výsledkom ako profesionálny trader.

Transparentnosť

Non-stop prístup do klientskej zóny, kde môžete sledovať objednávky, obchody aj celú históriu obchodovania.

Support

Počas pracovných dní Vám je neustále k dispozícii support daného brokera rovnako ako aj support tím Trader 2.0. Peniaze môžete presúvať kedykoľvek. Žiadna viazanosť, výpovedné lehoty ani pokuty.

Bezpečnosť

Vaše vklady sú uložené na Vaše meno v českej alebo slovenskej banke a zákonom poistené. Peniaze sú oddelené od účtu brokera. Všetko je v súlade so smernicami MiFiD a MiFid II.

Ako to funguje?

  1. Vhodný výber fondu
    Podľa investičného dotazníku a vašich preferencií vám odporučíme stratégiu Trader 2.0 alebo Trader 2.0 – Axitec fund.
  2. Pripojenie k fondu
    Vo svojej klientskej zóne sa pripojíte k vašej zvolenej stratégii, vložíte si peniaze a tým sa pripojíte k ostatným investorom.
  3. Výsledky
    Vo svojej klientskej zóne sledujete výkon svojho portfólia a konkrétne výsledky.

Dôležité je vidieť výsledky

Trader 2.0 - Purple Trading

Stratégia Trader 2.0 bola oficiálne spustená 20.05.20 u bývalého brokera NAGA. V tejto stratégii obchodujeme iba EUR/USD a USD/JPY. Obchodujeme denné grafy a používame dynamickejšiu stratégiu. Fond je volatilnejší a je určený len pre ľudí, ktorí dokážu akceptovať aj riziko. Odmenou za akceptáciu rizika je však na druhú stranu vyšší výnos.

Dôležité je vidieť výsledky

Trader 2.0 - IC Markets

Algorytmus pozostáva z monitoringu S/R úrovni, Fibo levelov pričom algorytmus vyhľadáva reverzný bod a zachytenie určitého spätného ťahu na trhu, všetko na základe dostatočnej volatility pred tým. Tento fond je o niečo agresívnejší a je poznačený zvýšenou volatilitou. Algorytmus funguje na DEMO účtoch už od mája 2020. Na reálnych účtoch je od novembra 2020. Fond bude oficiálne spustený 15.01.2021.