Produkt je dočasne nedostupný.

Pasívny príjem Trader 2.0

Obchodujte na FOREXE ako profesionál!

Stačí Vám len založiť účet, napojiť sa na nás a profitovať. Stav svojho účtu ako aj všetky obchody si môžete pohodlne kontrolovať cez notebook či mobilný telefón. Naša spoločnosť Trader 2.0 funguje len ako Strategy Provider čiže poskytovateľ stratégie u regulovaného brokera. Klient sa registruje o brokera a v prípade záujmu môže využiť našu stratégiu. My ako spoločnosť žiadne peniaze neprímame.

Prečo sa zapojiť do pasívneho príjmu Trader 2.0?

MAMM

Vďaka systému Multi account Money Management a licencie pre správu kapitálu, môže stratégia zhodnocovať peniaze aj pasívnym investorom s úplne rovnakým výsledkom ako profesionálny trader.

Transparentnosť

Non-stop prístup do klientskej zóny, kde môžete sledovať objednávky, obchody aj celú históriu obchodovania.

Support

Počas pracovných dní Vám je neustále k dispozícii support daného brokera rovnako ako aj support tím Trader 2.0. Peniaze môžete presúvať kedykoľvek. Žiadna viazanosť, výpovedné lehoty ani pokuty.

Bezpečnosť

Vaše vklady sú uložené na Vaše meno v českej alebo slovenskej banke a zákonom poistené. Peniaze sú oddelené od účtu brokera. Všetko je v súlade so smernicami MiFiD a MiFid II.

Ako to funguje?

  1. Vhodný výber stratégie
    Podľa investičného dotazníku a vašich preferencií vám odporučíme stratégiu.
  2. Pripojenie k stratégii
    Vo svojej klientskej zóne sa pripojíte k vašej zvolenej stratégii, vložíte si peniaze a tým sa pripojíte k ostatným investorom.
  3. Výsledky
    Vo svojej klientskej zóne sledujete výkon svojho portfólia a konkrétne výsledky.

Dôležité je vidieť výsledky

Trader 2.0 - Purple Trading

Stratégia Trader 2.0 bola oficiálne spustená 20.05.20 u bývalého brokera NAGA. V tejto stratégii obchodujeme iba EUR/USD a USD/JPY. Obchodujeme denné grafy a používame dynamickejšiu stratégiu. Fond je volatilnejší a je určený len pre ľudí, ktorí dokážu akceptovať aj riziko. Odmenou za akceptáciu rizika je však na druhú stranu vyšší výnos.