0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

OneCoin ožíva – jeden z najväčších kryptomenových podvodov sa dostane do TV

OneCoin patrí nepochybne medzi najzaujímavejšie témy v kryptomenovom svete. Aj napriek tomu, že išlo (a na niektorých miestach ešte stále ide) o podvod kolosálnych rozmerov, OneCoin nestráca mediálnu pozornosť ani po viac ako 5.rokoch od svojich počiatkov. No a aktuálne to vyzerá tak, že sa zo sociálnych médii presunie veľká časť tejto pozornosti aj na televízne obrazovky.

Ruja Ignatova ožije na televíznych obrazovkách

„Missing Crypto Queen“ (Stratená kryptomenová kráľovná) ako sa často opisuje Ruja Ignatova, zakladateľka a najznámejšia tvár podvodu OneCoin, už čoskoro ožije spolu so samotným podvodom na televíznych obrazovkách. Práva na vysielanie získala spoločnosť New Regency Television International,, ktorá už v minulosti vytvorila podcast o Ruje Ignatovej známy ako „Missing Crypto Queen.“ Ten zažil nečakaný úspech, keď si ho za menej ako 4 mesiace stiahlo viac ako 3.5 milióna odoberateľov.

Tam sa však úspech počinu New Regency Television International nekončí. Najnovšie plány totižto naznačujú, že „Missing Crypto Queen“ sa dostane aj na televízne obrazovky vo forme drámy.

„Dúfam, že sa nám podarí šíriť pravdu o projekt OneCoin do celého sveta.“

Tak zneli slová Georgia Catta, ktorý má byť hlavným producentom a takisto aj textárom daného projektu. Samozrejme, že nepôjde o osvetu, ktorá by sa tvorcom alebo podporovateľom tohto projektu páčila. OneCoin je totižto jednou z najznámejších Ponzi-schém v novodobej histórii a v takisto aj v histórii kryptomien. Podľa rôznych odhadov bolo prostredníctvom tohto podvodu spreneverených až 5 miliárd dolárov.

Chýbajú peniaze, aj Ruja

OneCoin má na svojom krku obrovské množstvo žalôb a trestných oznámení za spreneverenie obrovského množstva financií. Ako sa však zatiaľ zdá, tak Ruja Ignatova sa do väzenia tak skoro nedostane.  Akékoľvek informácie o jej aktuálnom živote sú totižto neznáme. Nevie sa ani len to, kde by sa mohla zakladateľka OneCoinu nachádzať, či ako aktuálne vyzerá.

Naopak jej brat, Konstantin Ignatov bol v USA nielen obvinený, ale takisto aj právoplatne odsúdený, pričom mu môže byť vymeraný trest v hodnote až 90 rokov vo väzbe. Od pôvodného trestu (doživotie) bolo upustené kvôli tomu, že Konstantin pomohol usvedčiť niekoľkých členov zapojených v tomto podvode. Okrem neho bolo úspešne obvinených a zatknutých ďalších 98 osôb, pričom toto číslo môže stále narastať. Ako sa však zdá, tak „Missing Crypto Queen“ ostáva stále na slobode.

Zdroj:

https://cointelegraph.com/news/one-coin-much-drama-onecoin-ponzi-scheme-lives-on-as-tv-show

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

???? Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

Mohlo by ťa zaujímať

cart