0
 0,00 0 items

No products in the cart.

Okradnutý kryptomenový podnikateľ varuje: Nenechávajte svoje mince na burzách!

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]

Kryptomeny so sebou priniesli naozaj mnoho. Ako sektor sú však ešte pomerne nové a preto je stále čo zlepšovať. Príkladom je bezpečnosť, o ktorej sa hovorí takmer na dennom poriadku. Ľudia aj v našich Česko-slovenských končinách stále varujú, že pokiaľ nevlastníte privátne kľúče, nevlastníte ani kryptomeny.

Hack ho pripravil o celé kryptomenové portfólio

BlockShow Asia 2019 prinieslo opäť mnoho zaujímavých príbehov a prednášajúcich, ktorí sa venovali naozaj všetkým možným témam. Jedným z nich bol aj Clement Ip, kryptomenový podnikateľ, ktorý založil spoločnosť zameranú na ťažbu a investíciu do kryptomien, Genesis Block HK.

A bol to práve Clement Ip, ktorý varoval o bezpečnosti pri kryptomenách najmä vtedy, ak ich držíte na nejakej burze. Sám takto totižto prišiel o svoje portfólio a použil tak svoju negatívnu skúsenosť, aby poučil ostatných:

„Nenechávajte svoje aktíva na burzách. Nebuďte leniví. Ja som takú chybu spravil a dostal som za to poriadnu lekciu.“

Regulácie v Ázii sú na dobrej ceste

Okrem toho sa Clement Ip pozrel aj na regulácie v Ázii. Myslí si, že aktuálne sú robené celkom rozumne. Súhlasí s nim aj Kyle Davies zo spoločnosti Three Arrows Capital a Joshua Ho zo spoločnosti QCP Capital. Práve títo traja rečníci boli súčasťou jednej diskusie nielen o bezpečnosti kryptomien, ale aj o reguláciách. Kyle Davies sa na danú tému vyjadril napríklad nasledovne:

„Regulácie v Ázii boli zatiaľ pomerne správnym krokom.“

Aj napriek tomu však stále platí, že bezpečnosť v tomto sektore je stále najmä v rukách jednotlivcov. Pokiaľ teda nechcete riskovať to, že o svoje kryptomeny prídete kvôli nejakému hacku alebo nedostatku regulácii, tak ako povedal Clement Ip, nemôžete „byť leniví“ a vybrať svoje aktíva z ktorejkoľvek kryptomenovej burzy. Pri bezpečnosti totižto platí,  že ani tie najväčšia a najznámejšie kryptomenové burzy nie sú dostatočne chránené. Dôkazom je napríklad aj tohtoročný hack burzy Binance alebo zmiznutie obrovského množstva mincí po smrti CEO burzy QuadrigaCX.

Zdroj:

https://cointelegraph.com/news/dont-leave-your-coins-in-exchanges-says-crypto-entrepreneur-who-lost-all-his-assets

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

???? Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart