0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Očakávaná NFT kolekcia priniesla obrovské sklamanie

V závere roka 2022 oznámila NFT platforma Nifty´s partnerstvo s Warner Bros. Discovery a HBO. Spoločne predstavili digitálne zberateľské nezameniteľné tokény „Game of Thrones“, jednej z najpopulárnejších TV Show súčasnosti. Kolekciu s názvom „Build Your Realm“ vydali 10. januára 2023 a vypredala sa do siedmych hodín od jej uvedenia na trh. Vydaných bolo 4 950 Hero Boxov, cena každého boxu bola 150 dolárov.

Game of Thrones: Build Your Realm je prvý zberateľský zážitok tohto druhu, spája fanúšikov s ich obľúbenou TV Show jedinečným spôsobom. Táto NFT kolekcia ponúka jej vlastníkom príležitosť vybudovať si svoju vlastnú ríšu prostredníctvom tematických komunitných aktivít, upgradovateľných avatarov a digitálnych zberateľských predmetov, vrátane ikonických momentov, miest a postáv z prelomového televízneho seriálu. Predstavuje formu klasickej doskovej hry, ale v digitálnej podobe.

NFTčka - nezameniteľné tokeny, sú unikátne kryptografické tokeny zaznamenané na blockchane. Týmto jedinečným aktívom môže byť akýkoľvek digitálny súbor (hudba, obrázok, video...)

Každý „Hero Box“ z kolekcie obsahuje:

  • Jedného avatara, môže ním byť hrdina alebo vzácny legendárny hrdina. V prvej NFT kolekcií nimi sú postavy z prvej série seriálu. Hrdinami sú napríklad White Walkers alebo The Night´s Watch, legendárnym hrdinom je The Night King alebo Mance Rayder a ďalší.
  • Deväť kariet zdrojov, ktoré budete používať na vybudovanie svojej ríše.
  • Tri príbehové karty, ktoré obsahujú scény, postavy a miesta z prvej série seriálu Game of Thrones.

„Naše tímy usilovne spolupracovali na vytvorení interaktívneho zberateľského zážitku pre fanúšikov Game of Thrones. Vďaka nemu, môžu fanúšikovia pokračovať vo svojej ceste v rámci milovanej série. Máme radosť, že môžeme do odvetvia digitálnych zberateľských predmetov a Web3 prilákať ďalších nadšencov.“ Povedal Jeff Marsilio, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti Niftys.

Sklamanie fanúšikov Game of Thrones

Fanúšikovia Game of Thrones spustili na sociálnych sieťach vlnu kritiky kvôli veľkému sklamaniu z dlho očakávanej NFT kolekcie. Majitelia NFTčiek sa sťažujú na kvalitu grafického prevedenia kolekcie, hlavne na stvárnenie rúk niektorých postav, kde sú prsty neprirodzene dlhé a pôsobia až komicky.

Reakcia autorov kolekcie Build Your Realm na oficiálnom Twitter účte bola „došlo k chybe pri vykresľovaní, prsty mali byť malé.“ Fanúšikovia aj napriek takejto zásadnej chybe vidia rastový potenciál NFTčiek fenoménu Game of Thrones.

Prečítajte si tiež: Donald Trump šokoval vydaním NFT kolekcie

BYBIT banner

„Často sa objaví film alebo televízny seriál, ktorý posúva hranice svojho žánru tak ďaleko, že navždy mení tvorivé prostredie a stáva sa súčasťou našej kolektívnej kultúrnej identity. Game of Thrones je séria pre túto generáciu,“ dodal Jeff Marsilio, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ Nifty's. „Spoločnosť Nifty's má radosť, že môže spolupracovať s Warner Bros. Discovery Global Consumer Products na posúvaní hraníc kreativity a predstavivosti prostredníctvom nového druhu digitálneho zberateľského materiálu. Umožňuje jej fanúšikom spájať sa spôsobmi, ktoré nikdy predtým nemali.“

Vydanie NFT kolekcie „Build Your Realm“ nie je len novou príležitosťou pre fanúšikov vlastniť kúsok z dedičstva Game of Thrones, ale tiež zdôrazňuje rastúci význam NFT v digitálnom svete.

Zdroj: https://www.cnet.com

DISCLAIMER:
Tento článok ma edukačné účely a všetky informácie v ňom majú slúžiť len ako študijné materiály. Neposkytujeme žiadnu z hlavných či vedľajších investičných služieb ani investičné poradenstvo.

Mohlo by ťa zaujímať

cart