tradingview

Každý trader alebo obchodník potrebuje stránku či aplikáciu, kde bude môcť kresliť technickú analýzu prípadne presne sledovať cenu a podľa nej riadiť svoje obchody. V klasickom FOREXe sa najviac používa napríklad MetaTrader 4 alebo MetaTrader 5. Ak však chcete obchodovať kryptomeny, tak Tradingview je najlepší. Prečo?

Najlepšia platforma pre traderov – Tradingview

TradingView je platforma pre analýzu a aj obchodovanie aktív. Toto je tá stránka, na ktorej väčšina traderov ukazuje svoje grafy, ktoré môžete poznať z rôznych videí. Ďalej táto platforma poskytuje aj spravodajstvo, má svoju sociálnu sieť a množstvo ďalšieho. Ak si chcete ukladať grafy, zdieľať a komunikovať s druhými používateľmi je potrebne si na TradingView vytvoriť účet, ktorý je zdarma.

Existuje však aj platená verzia, ktorá rozširuje možnosti používania. Do grafov si môžete nasadiť až 5 indikátorov, volume profile a za zmienku stojí aj že vás nebudú otravovať reklamy a budete môcť naplno využívať fukcie alertov a watchlistu.

Vo videu ukazujem ako si na TradingView založiť účet, ako sa orientovať v prostredí platformy a rôzne odporúčané nastavenia.