0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Kryptomeny s nízkou kapitalizáciou sú ako „penny stocks“, hovorí Vlk z Wall Street

Bývalý maklér Jordan Belfort, hovorovo známy ako Vlk z Wall Street, prirovnáva krypto aktíva s nízkou trhovou kapitalizáciou k „penny stocks“ kvôli ich extrémne cenovej volatilite.

Vlk z wallstreet prirovnáva kryptomeny k Penny stocks.

Pojmom „Penny stock“ označujeme vysoko špekulatívne akcie malých a neznámych spoločností s cenou pod 1 dolár. Vo všeobecnosti buď prinesú investorom obrovské výnosy alebo dramaticky klesajú. Belfortov vzostup do popredia v 90-tych rokoch a stred s americkou komisiou pre cenné papiere a burzy (SEC), ho čiastočne spájajú so sprostredkovaním obchodov s týmito akciami.

Prečítajte si tiež: TOP 4 novinky, ktoré musíte vedieť.

„Nemyslím si že existujú konkrétne informácie a výskumy, ktoré vás ochránia pred rizikami investovania do kryptomien s nízkou kapitalizáciou. Nezáleží na tom, či je dobrý alebo zlý manažment, jednoducho si nájdu cestu hore a na vrchole to predajú ľudom. Tieto typy investícií majú predvídateľný cyklus, ktorý môže generovať obrovské výnosy, ale môžete sa aj spáliť, keď nevyberiete zisky v správnom čase“ – povedal Jordan Belfort.

Vlk z Wall Street

Vlk z Wall Street tiež poznamenal, že kvôli silným základom, sa primárne treba zamerať na Bitcoin a Ethereum. Obzvlášť Bitcoin, kvôli jeho potenciálu stať sa uchovávateľom hodnoty a inflačného zaistenia, keď trh v budúcnosti dospeje. Kryptomeny s nízkou kapitalizáciou nikdy nesmú spadať do kategórií serióznych investícií. Ľudia by mali investovať do týchto aktív iba vtedy, ak sú ochotní vyčleniť malé množstvo svojho portfólia na hazard.

Z bývalého krypto hejtera dnes podporovateľ.

Vo februári 2018 Belfort predpovedal, že cena BTC klesne na nulu. Toto aktívum opísal ako „perfektná búrka na manipuláciu“, kvôli obrovským cenovým výkyvom v tom čase. V rozhovore poznamenal, že sa „mýlil“ v tom, že BTC klesne na nulu a že život je o „neustálom prispôsobovaní sa a raste“.

Jeho pôvodnou tézou bolo riziko, že USA jednoducho povie „nie“, tak ako to urobila Čína. Táto domnienka ho viedla k tomu, že sa na bitcoin pozeral ako „medveď“. Rast mainstreamovej adopcie Bitcoinu a kryptomien, spolu s uvedomením, že tento sektor nebude úplne zakázaný, nakoniec zmenili jeho názor.

Zdroj: https://academy.binance.com/en/articles/what-is-alpine-f1-team-fan-token-alpine,https://thebittimes.com/wolf-of-wall-street-says-low-cap-cryptos-are-highly-speculative-tbt23148.html

Mohlo by ťa zaujímať

cart