0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Ako si môžeš zarobiť peniaze vďaka Trader 2.0?

Hľadáte spôsob, ako si privyrobiť peniaze? Tak toto je práve ten správny článok pre vás! V projekte Trader 2.0 máme teraz niekoľko možností ako si môžete zarobiť peniaze, kryptomeny či dostať rôzne iné výhody.

Je hneď niekoľko možností zárobku.

1. Doporučovanie KRYPTO členstva Trader 2.0

Členstvá Trader 2.0 sú zamerané ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých traderov a investorov. Ako jeden z mála projektov ponúkame vzdelávanie spojené s praxou. Samozrejmosťou sú LIVE ROOMy, predikcie, longy, shorty, scalpy, ON-CHAIN analýzy, NFT vlákno, airdropy, metaverse vlákno a ďalšie.

Jednoducho všetko čo si vieš s kryptomenami predstaviť.

Aktuálne ponúkame KRYPTO členstvá :
1. FULL
2. TRADER - zamerané na trading, obchody, špekulácie LIVE ROOMy a ďalšie
3. HODLER  - zamerané na investovanie do kryptomien, aidropy, HODL, NFT zahraničné reporty, akcie a ďalšie.

clenstva

Aká je teda možnosť zárobku a podmienky?

Na webe ti vieme vytvoriť affiliate link. To znamená, že budeš mať svoj unikátny link a ak niekto cez tento tvoj LINK nakúpi naše členstvo, tak ty získať 15% zo zaplatenej sumy. Zarobená suma sa bude vyplácať 1x za kvartál. V prípade nazbieranej sumy nad 50€ bude vyplácanie mesačné.

Príležitosť pre magazíny, influencerov a content creatora

Ak tvoríš články, blogy, videá alebo máš silnú Twitter komunitu či stránku alebo skupinu na Facebooku, tak do tvojho obsahu vieš zazdieľať aj svoj affilaite link a tým pádom vieš ,,zbierať objednávky." Všetky objednávky si budeš vedieť transparetne pozrieť vo svojom profile na našom webe.

2. Nový produkt ,,Investície vo vrecku."

Toto je úplne nový druh členstva, ktorý začína dňa 23.01.23 a rovnako aj túto novú službu budete môcť odporučiť svojim kamarátom.

O čom bude daná služba? Pozrite si krátke VIDEO

 Prvé týždne bude táto služba úplne ZDARMA a pridať sa do nej MOŽEŠ TU. 

Na tomto produkte teda nebudeš môcť zarobiť hneď od začiatku, ale až časom keď bude služba spoplatnená. Aby sa však chápal ako bude tento produkt fungovať a čo sa v ňom ľudia dozvedia, tak odporúčam sa do neho pridať už teraz a využiť túto možnosť NAPLNO.

3. Pracuješ v banke alebo ako finančný sprostredkovateľ?

Ak pracuješ v banke alebo ako fin, sprostredkovateľ, tak mi rovno napíš na info@trader20.sk. Informácie o tomto projekte zatiaľ nie sú verejne dostupné.

4. Affiliate model pre krypto burzu Bitget a Bybit

Ako Trader 2.0 sme uzavreli spoluprácu s kryptomenovou burzou BITGET.  V našich končinách je menej známa, ale je to TOP 15 burza na svete a má napríklad verejné PROOF OF RESERVE. Po páde FTX sme si uvedomili, že burzy budú problém. Decentralizované burzy sú budúcnosť, ale aktuálne je na nich krypto trading extrémne nepraktický a likvidita veľmi slabá. To bol hlavný dôvod prečo som začal intenzívnejšie riešiť spoluprácu v rámci búrz.

Ak BITGET nepoznáte, tak na našom YOUTUBE som o ňom natočil video. 

Čo sa týka BITGETU, tak poznám tam priamo CEO ruského Bitgetu a mám s nimi aj telegramový CHAT. Bitget ako burza je NON KYC burza a ponúka aj rôzne možnosti VIP účtov s množstvom výhod.
RISK ALERT !
To, že máme spoluprácu s BITGET a BYBIT neznamená, že tieto burzy nemôžu skrachovať. Stále majte na pamäti, že po krachu FTX je možné úplne všetko. Držťe na burzách len nevyhnutné prostriedky na TRADING a svoje HODL držte bezpečne na LEDGERI či TREZORE.

TOP výhody Bitgetu?

  1. Poznám sa priamo s ruským CEO Bitgetu.
  2. Najlepšia platforma na COPY trading - Vo VIP skupine budeme spúšťať už čoskoro.
  3. Veľký výber kryptomien aj rôznych shitcoinov na špekuláciu pre ďalší BULL market.
  4. Burza zverejňuje Proof of reserve.
  5. NON KYC burza.

Chcem sa REGISTROVAŤ na BITGET

Burza tiež poskytuje veľmi zaujímavé provízie pre našich affiliate partnerov. Takže, ak chcete zarobiť peniaze a rozšíriť svoje obchodné možnosti s kryptomenami, pridajte sa k nám na BITGET a staňte sa súčasťou nášho úspešného tímu. Znova stačí napísať na info@trader20.sk

Čo sa týka BYBIT, tak táto burza je už známejšia. Rovnako s nimi máme spoluprácu založenú na rovnakom princípe.

Predstavenie burzy BYBIT

Recenziu burzy BYBIT nájdeš TU.

Záver

Toto sú základné možnosti ako si môžeš privyrobiť nejaký ten FIAT alebo aj krypto a to úplne jednoducho doporučením niečoho čo funguje. V prípade záujmu nás kontaktuj na info@trader20.sk

Mohlo by ťa zaujímať

cart