0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Hackeri presunuli už takmer všetko ukradnuté ETH z Upbit hacku

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]

Útoky na burzy v kryptomenovom svete tak rýchlo asi neskončia. Veď prečo by aj, keď pre hackerov ide o skvelú možnosť ako sa obohatiť. To dokázal aj posledný útok na burzu Upbit, ktorý priniesol útočníkom až 340 000 ETH v hodnote zhruba 50 miliónov dolárov. Ako sa však zdá, tak hackeri majú s danými tokenmi plány, kedže ich už všetky takmer presunuli na neznáme adresy.

Postupné presuny na neznáme adresy

Podľa Twitter účtu známeho pod názvom Whale Alert, hackeri postupne presúvajú kradnuté Ethereum na rôzne neznáme peňaženky. Ide pritom o rôzne čiastky, od sumy 1 000 ETH (150 000 dolárov) až po 50 000 ETH (7,5 milióna dolárov).

Celkovo malo byť už presunutých takmer 37,5 milióna dolárov. To jednoznačne poukazuje na to, že hackeri majú s danými Ethereom plány. Dokonca už mali byť niektoré z nich presunuté aj na burzu Huobi, kde sa mali hackeri pokúšať predať dané mince.

CZ bude brániť Binance

Changpeng Zhao, zakladateľ a CEO burzy Binance sa vyjadril, že akonáhle by malo prísť k akémukoľvek transferu hacknutého Etherea na Binance, tak bude toto ETH zamrazené. Chce tak brániť nielen Binance samotný, ale takisto dať aj jasne najavo, že takéto správanie v kryptomenovom svete nebude tolerované.

Otázka však je, či sa podarí jemu a burze Binance a aj ostatným burzám skutočne odstaviť hackerov. Samotný Binance mal s hackmi už v minulosti problém a tak nie je jasné, či sa tejto burze podarí reálne zamraziť dané tokeny. Rovnako aj treba podotknúť, že v prípade, že by sa to burze Binance podarilo, hackeri majú extrémne veľa ďalších možností na to, aby Ethereum predali na iných burzách.

Zdroj:

https://u.today/hackers-keep-moving-ethereum-they-got-on-upbit-375-mln-in-eth-transferred

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

???? Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/jakub_kralovansky/?hl=sk
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart