0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

DOGE 100% PROFIT = Nádej na integráciu meme kryptomeny do Twitteru?

Cena DOGE sa za posledných sedem dní po akvizícií Twitteru Elonom Muskom zvýšila o viac ako 100%, čím sa kryptomena posunula na ôsmu pozíciu v globálnom rebríčku kryptomien.

Akvizícia Twitteru Elonom Muskom

Akvizícia Twitteru CEO a miliardára Testy Elona Muska priviedla 62% investorov do Dogecoinu k zisku, po tom čo sa objavili špekulácie, že Muskov nákup Twitteru bude pre meme token pozitívny. Tieto udalosti mali tiež rovnako za následok, že trhová kapitalizácia DOGE, prekonala známe kryptomeny ako Cardano a Solana a stala sa 8. najväčšou kryptomenou na svete s trhovou kapitalizáciou 16,3 miliardy dolárov.

Cena DOGE začala stúpať 26. októbra z hodnoty 0,065 dolára, keď Musk zmenil svoj životopis na Twitteri na „Chief of Twif“ (šef Twitteru). V rovnaký deň pred oficiálnym uzavretím obchodu navštívil aj centrálu Twitteru v San Franciscu.

Spojenie medzi Muskovým nákupom Twittru a masívnym nárastom ceny DOGE, by nemalo byť prekvapením. Mnohí investori dogecoinov, vkladajú do Muska veľké nádeje. Prezývku „The Dogefather“ (otec dogecoinu) získal od fanúšikov, aby v nejakej podobe a forme integroval Dogecoin do Twitteru.

Reakcie Známych osobností:

Dogecoinový fanatik a krypto blogger Matt Wallace napísal svojim 678 400 sledovateľom. Verím, že Dogecoin integrovaný do Twitteru by ukázal, „čoho je DOGE schopný.“:

Rovnako pozitívne naladená fanúšikovská stránka „Doge Whisperer“ špekulovala. Darovací systém založený na dogecoine, by mohol byť implementovaný pre populárne tweety:

Dokonca aj samotný generálny riaditeľ a zakladateľ Cardana Charles Hoskinson zvážil a poznamenal. V tomto momente už existuje „skutočná možnosť“ integrácie Dogecoinu na Twitter:

Hoskinson potom ešte zašiel o krok vpred a ponúkol migráciu Dogecoinu na Cardano ako vedľajšieho reťazca s integrovanou funkciou smart kontaktov.

Účet Analytics Stockmoney Lizards medzitým zaznamenal neskutočné podobnosti v cenovej akcii DOGE a indexu relatívnej sily (RSI), ktorý sa tento rok stále opakuje.

„Dogecoin sa opakuje,“ stručne zhrnul.

dogecoin sa opakuje

DOGE/USD anotovaný graf. Source: Stockmoney Lizards

Zdroj: https://cointelegraph.com

 

Mohlo by ťa zaujímať

cart