0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Copy trading ako budúcnosť zarábania na burze?

[vc_row type="in_container" full_screen_row_position="middle" column_margin="default" scene_position="center" text_color="dark" text_align="left" overlay_strength="0.3" shape_divider_position="bottom" bg_image_animation="none"][vc_column column_padding="no-extra-padding" column_padding_position="all" background_color_opacity="1" background_hover_color_opacity="1" column_link_target="_self" column_shadow="none" column_border_radius="none" width="1/1" tablet_width_inherit="default" tablet_text_alignment="default" phone_text_alignment="default" overlay_strength="0.3" column_border_width="none" column_border_style="solid" bg_image_animation="none"][vc_column_text]

Copy trading alebo inak povedané autokopírovanie. Copy trading si získava čoraz viac fanúšikov vo svete obchodovania. Časy kedy ste potrebovali celé dni sedieť za grafmi a byť znalý finančných trhov sa pomaly končia. Dnes môžete kopírovať úspešných traderov a zarábať bez toho aby ste poznali technickú či fundamentálnu analýzu.

Čo je autokopírovanie? Kopírovanie obchodníkov? Copy trading? Všetky tieto pojmy znamenajú to isté. Doba sa rýchlo mení a s ňou prichádzajú aj rôzne vylepšenia aj v oblasti obchodovania. Dnes už nemusíte celé hodiny, či dokonca dni sedieť za monitorom a sledovať situáciu na trhoch. Dokonca ani nemusíte byť expert na financie aby ste zarobili obchodovaním na burze. Copy trading alebo kopírovanie obchodníkov je riešenie práve pre vás.

Copy trading - stále novinkou?

autokopírovaní som už niekoľko krát hovoril aj písal avšak poďme si to zhrnúť. Vďaka tejto funkcii môžete otvárať rovnaké obchody ako otvárajú úspešný obchodníci. Stačí si len nájsť toho správneho obchodníka, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám a stlačiť tlačidlo auto-copy. Akonáhle tento obchodník otvorí nový obchod, tak na vašom obchodnom účte sa vám otvorí absolútne identický obchod. Vďaka tejto skvelej funkcii, tak môžete obchodovať ako profesionál.

Prečítajte si aj: Ako zarobiť peniaze na autokopírovaní?

Vo svojej podstate je to veľmi jednoduché. Možno sa teraz pýtate aká obchodná platforma ponúka copy trading? Nám sa osvedčila NAGA platforma pre ktorú už dlhodobejšie pripravujeme aj edukačné webináre. Vďaka tomu vám vieme zabezpečiť ,,full-servis“ s registráciou. Využiť môžete aj naše jednoduché videonávody, ktoré nájdete TU.

Ako funguje proces autokopírovania?

Na to aby ste mohli začať sa musíte zaregistrovať na NAGA platformu a prejsť verifikáciou. Potom je veľmi dôležité nájsť si svojho obchodníka, ktorého sa rozhodnete kopírovať. Treba si uvedomiť, že každý obchodník má iný štýl, frekvenciu obchodov a obchoduje iné páry. Keď si však už svojho favorita vyberiete, tak stačí len stlačiť tlačidlo auto-copy. Od tohto momentu ak váš zvolený obchodník otvorí nový obchod, tak na vašom obchodnom účte sa otvorí rovnaký obchod.

V predchádzajúcom odstavci som už však naznačil, že si musíte vybrať obchodníka, ktorý vám bude vyhovovať. Každý obchodník má inú stratégiu a inak vníma riziko. Na trhu nájdete obchodníkov, ktorý radi riskujú a snažia sa využiť každú príležitosť, ale na druhej strane vám môže vyhovovať obchodník, ktorý urobí len niekoľko obchodov za týždeň. Výber je veľmi dôležitý a konkrétnym parametrom výberu a správnej voľby sa budeme venovať v ďalšom článku.

Platformy ako NAGA sú to od toho, aby vám pomáhali. Ak obchodník investuje nominálnu sumu 20 000 dolárov, no vy máte na účte len 2 000 dolárov, prirodzene, nemôžete takýto obchod uskutočniť. S copy trading platformou NAGA to však ide. Podstatné je nastavenie parametrov a následne môžete regulovať svoje investície tak, ako si želáte vy. Ak obchodník investuje 2 percentá zo svojho kapitálu, vy investujete len 2 percentá z toho vlastného.

TOP výhody copy tradingu

Aj keď autokopírovanie známych obchodníkov ešte nie je príliš známe, tak medzi svojou komunitou sa teší veľkej popularite. Aké sú tie najväčšie výhody tejto funkcie?

  • Môžete sa učiť od známych svetových traderov a sledovať ich prácu v priamom prenose.
  • Obchodovať môžete s menami, komoditami, drahými kovmi či kryptomenami.
  • Vaše investície sú spravované profesionálnymi tradermi, ktorých si vyberáte vy. Hocikedy môžete svoj výber tradera zmeniť..
  • Šetrenie času. Nemusíte byť celý deň pred monitorom, pretože váš účet obchoduje za vás aj v čase, keď spíte.
  • Ideálne pre začiatočníkov. Ak ste na trhu nový a nemáte správne ekonomické základy, tak je copy trading pre vás jednoduchšia možnosť.
  • Kopírovania obchodníkov môžete pozastaviť alebo zrušiť.
  • Môžete kopírovať viacerých obchodníkov a rozdeliť tak riziko.

Disclaimer

Až 13 kryptomien aktualizovaných každý deň, mince so zápalnou šnúrou, fundamenty, vzdelávanie, VIP chat pre všetkých a LIVE ROOM, kde naživo obchodujeme. Kryptomeny jednoducho a zrozumiteľne s Trader2.0

Tento článok patrí firme JKralo s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Kontakt : 
Telegram : https://t.me/jtrader20
Facebook : https://www.facebook.com/kralovanskyjakub
Instagram : https://www.instagram.com/bitcoin_trader2.0/
Web : https://trader20.sk/
E-mail : info@trader20.sk
Youtube kanál : https://www.youtube.com/channel/UCLf520Y_L1DQKURva4npXUA?view_as=subscriber

75486051_1455104544666141_6829501680044736512_n[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Mohlo by ťa zaujímať

cart