0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

BWT Alpine F1 Team

BWT Alpine F1 Team je tím formuly jeden, ktorý pre svojich fanúšikov vytvoril kryptomenu vo forme Fan tokenu. Digitálna fanúšikovská základňa tímu BWT Alpine F1® v súčasnosti presahuje 6 miliónov na platformách sociálnych médií. 

Token Alpine F1

Tokeny fanúšikov Alpine sú natívne tokeny BEP-20 vydané v inteligentnom reťazci BNB. To znamená, že Alpine tokeny BEP-20 sa budú môcť spojiť s inými decentralizovanými zmenárňami založenými na BSC (DEX) a decentralizovanými aplikáciami (dapp). Ako token BEP-20, Alpine umožňuje používateľom rýchle a nízke transakčné poplatky za transakciu.

Na rozdiel od NFT sú všetky tokeny fanúšikov Binance vrátane Alpine vymeniteľne. To znamená, že sa môžu vymeniť za niečo iné v rovnakej hodnote. Alpine token bol navrhnutý tak, aby bol vymeniteľný a fanúšikovia ich mohli vymeniť za tovar a skúsenosti. Alpine sa však môže vymeniť aj za exkluzívne NFT.

Pomenovaný po závodnom tíme bol Alpine prvýkrát uvedený na trh na Binance Launchpad vo februári 2022 ako tretí projekt Token LaunchPad od Binance. Celková dodávka tokenov Alpine je 40 miliónov, pričom 10% dodávky sa predalo počas predaja Binance Launchpad.

Prečítajte si tiež: Herní platforma založená na polygonu FreshCut vydělala 15 milionů dolarů

Čo s tokenom Alpine?

Držitelia tokenov Alpine sa môžu zúčastniť hlasovacích stretnutí súvisiacich s fanúšikmi na platforme tokenu fanúšikov Binance. Tieto hlasovacie stretnutia umožňujú používateľom ovplyvniť rozhodnutia tímu, ktorý podporujú. Medzi predchádzajúce hlasovacie zasadnutia patrí hlasovanie pre Jersey Esports v roku 2022 a hlasovanie za Binance Alpine eSports Livery a Circuit používané na simulátore tímu.

Držitelia boli tiež schopní zhromaždiť exkluzívny Slipstream do Future Mystery Box, ktorý je k dispozícii výmenou za 3 tokeny Alpine. Táto záhadná skrinka obsahovala sériu plagátov, ktoré sa majú držať, čo umožni držiteľom neskôr zamknúť tieto plagáty ako NFT v Powerstation pre exkluzívne ceny.

Držitelia tokenov Alpine majú tiež prístup k ostatným formám povinností s tímom BWT Alpine F1® na platforme Binance Fan Token, vrátane prijatia merchu, meet-and-greet stretnutí s vodičmi tímu a ďalších udalostí súvisiacich s fanúšikmi.

Okrem týchto možností môžu držitelia tiež vložiť token do NFT Powerstation. Prostredníctvom vloženiaa budú mať prístup k digitálnym zbierkam a odmenám.

V budúcnosti budú mať držitelia tokenov Alpine prístup k viacerým funkciám gamifikácie na platforme fanúšikov Binance. Existuje aj funkcia darovania, v ktorej môžu držitelia tokenov ich priamo darovať tímu výmenou za odznak dôkazu lojality.

Alpine F1® Team Fan Token (ALPINE) cena

Cena tokenu v čase uvedenia 21. februára 2022 na trh bola 1 USD a dnes je cena tokenu viac ako dvojnásobok.

Tím tímu Alpine F1® má dlhú históriu triumfov v závodnom svete, ktorý debutoval vo Formule 1 a ma širokú škálu fanúšikov.

Po mnohých úspešných pokusoch vo všetkých tých rokoch, v septembri 2020, Groupe Renault odhalil svoje nové meno tímu Alpine, ktorý sa pohybuje vpred, a preto je tím známi ako Alpine F1 Team, pričom označenie Renault F1 je vyradené po piatich rokoch.

Stručne povedané, Alpine token má potenciál stať sa úspechom. Istota k tomuto deju však závisí od volatility kryptomiena a mnohými ďalšími faktormi.

Fernando Alonso

Fernando Alonso Díaz je španielsky pilot Formuly 1, dvojnásobný majster sveta z rokov 2005 a 2006. Okrem toho zvíťazil 2x na pretekoch 24-Le Mans a k získaniu tzv Triple Crown of Motosport mu chýba iba víťazstvo z Indianapolis 500.

Pre rok 2021 sa vracia do F1, bude jazdiť za tím Alpine, s ktorým získal svoje 2 majstrovské tituly. Je považovaný za jedného z najlepších pilotov všetkých čias. Je neslávne známy aj vďaka jeho horkokrvnej a konfliktnej povahe, s ktorou mali problémy viacerí šéfovia tímov F1. Jeho prezývka je El Nano.

Esteban Ocon

je francúzsky pilot Formuly 1 v súčasnosti jazdiaci za tím Alpine. Vo Formule 1 debutoval na Veľkej cene Belgicka v roku 2016, kde nahradil Ria Haryanta v tíme Manor. Ocon je vo vývojovom programe jazdcov Mercedesu. Drží rekord za najviac dokončených pretekov od začiatku kariéry (27). V roku 2019 bol rezervným jazdcom Mercedesu.

Zdroj: https://academy.binance.com/en/articles/what-is-alpine-f1-team-fan-token-alpine,https://coinmarketcap.com/alexandria/article/what-is-alpine-f1-team-fan-token-alpine-features-tokenomics-and-price-prediction,https://portalcripto.com.br/en/what-is-alpine-f1-team-fan-token-alpine-coin-binance-launchpad/

Mohlo by ťa zaujímať

cart