0
 0,00 0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Akciové portfólio Tomáša Vranku / Živé vysielanie ohľadne inflácie z USA / TOP 10 dividendových titulov

Ako aj minulý týždeň, tak rovnako aj tento, Vám v spolupráci s XTB prinášame zaujímavý informačný obsah. Čo sme si pre Vás prichystali?

Webinár: Akciové portfólio Tomáša Vranku!

Na tomto pravidelnom webinári, expert Tomáš Vranka zhrňuje všetko najdôležitejšie z akciových trhov. Rovnako stabilne buduje akciové portfólio a vo videu sa detailne venuje vždy jednému vybranému akciovému titulu.

Registrovať na webinár sa môžete cez tento odkaz.

Kto je Tomáš Vranka?

Finančným trhom sa venuje už od svojho štúdia na strednej škole. Špecializuje sa hlavne na dlhodobé investovanie prostredníctvom hodnotových akcií, doplnené menej známymi a menšími titulmi s dobrým rastovým potenciálom. Akcie vyberá na základe fundamentálnej analýzy a za základ úspechu považuje pravidelnosť a dlhodobosť, bez väčších zásahov do akciového portfólia. Jeho investičným vzorom je, ako inak, Warren Buffett a riadi sa jeho mottom: „Pri akciách nezarábate na tom, že ste aktívny ale na tom, že máte pravdu“. V XTB Slovensko pôsobí od roku 2014.

XTB živé vysielanie: US CPI (americká inflácia) 13.10.2022 vo štvrtok od 14:15

xtb youtube

TOP 10 dividendových titulov

V tomto čase sa neoplatí kumulovať len krypto, ale aj akcie. Ak chcete nakupovať akcie, z ktorých chcete pasívny príjem vo forme dividend, tak toto je TOP 10.

Vzdelávací cyklus: Naučte sa obchodovať aj v čase, keď trhy padajú

Aktuálna volatilita na finančných trhoch praje tradingu a ponúka obchodníkom množstvo príležitostí. Táto séria 5 videí Vám pomôže ich využiť – či už trh klesá, alebo rastie. Naučíte sa:

  • základné aj pokročilé princípy price action a technickej analýzy,
  • využívať trhové poklesy vo svoj prospech,
  • príklady z praxe – Bitcoin, S&P 500, EURUSD, zlato a ďalšie

Bezplatný kurz tradingu so zameraním na obchodovanie v medveďom trhu

E-book čo všetko by ste mali vedieť o inflácii?

Inflácia aktuálne hýbe svetom a všetky dáta a rozhodnutia centrálnych bánk sa viažu na infláciu. Preto si spoločnosť XTB pre vás na tento týždeň pripravila e-book o inflácii. Ten si môžete zažiadať úplne zadarmo TU e-book o inflácii - Čo všetko by ste mali vedieť o inflácii?

Záver

Táto spolupráca bude dlhodobého rázu a je postavená na výmene si informácií, obsahu a tvorenie spoločného zaujímavého obsahu. Trader 2.0 je kryptomenová skupina a zameriava sa výlučne na obchodovanie kryptomien. Na obchodovanie kryptomien však už dnes treba mať prehľad aj v kapitálovom trhu. Treba detailne sledovať rozhodnutia centrálnych bánk a prácu s úrokovými sadzbami. Práve tento obsah nám bude dodávať náš partner XTB.

Mohlo by ťa zaujímať

cart